Skocz do zawartości
wysos

TD95D podnośnik i hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wysos    0

w new hollandzie TD95D Plus z 2008roku po rozgrzaniu oleju w skrzyni podnośnik nie da rady podnosić maszyn, ciągnik jest wyposażony w ładowacz z agromaszu ł106, dodam że ciśnienie na zaworach hydrauliki zewnętrznej i na zimnym i na rozgrzanym oleju oscyluje w granicy 200 barów, a jak już uda się podnieść to przy zgaszonym silniku nie opuszcza czyli tłok szczelny. serwis mówił że winny jest zawór w podnośniku, ale on jest ustawiony na 210 barów czyli chyba dobrze, ma ktoś pomysł co to może być? czy rozbierał ktoś ten zawór podnośnika co jest zamontowany w czapie podnośnika od przodu? bo ponoć jego można tylko wymienić a nie zregenerować a jego koszt w serwisie to ok 6000zł a to sporo, szukam pomocy jakie pomysły macie??   pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi

Ja robiłem ten zawór, ciągnik nie dawał rady podnieść maszyny, ale wyjścia hydrauliczne działały bez zarzutu, agregat złożył, rozłożył. A zrobiłem go sam w jeden dzień, bo serwis to sobie tyle śpiewa, mówili że trzeba kabinę ściągać - bajki ;) 

wysos    0

Ale co z tym zaworem robiłeś? czy cały wymieniłeś?
DawidUrsusXX szczegóły jakieś podaj

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się