Skocz do zawartości
oreł

new holland 8360 brak wstecznego!!!!!

Polecane posty

oreł    0

witam. posiadam od nie dawna forda new holland 8360 z 1996r. gdy silnik jest zimny i skrzynia to wsteczny bieg chodzi bardzo dobrze a gdy sie skrzynia rozgrzeje to niby bieg wskoczy cofnie kilka centymetrów i na wyświetlaczu pojawia nie N i dalej nie cofa. proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

post-218737-0-65727300-1504776960_thumb.jpg

post-218737-0-36066100-1504777038_thumb.jpg

post-218737-0-55905200-1504777090_thumb.jpg

aress    0

Miałem podobną przypadłość wtedy naciskałem sprzęgło i je puszczałem i tak kilka razy aż załapał wsteczny. 

co się okazało że była to awaria elektryczna komputera sterującego.

willi    45

Sąsiad zza płotu jeździ takim samym modelem w firmie komunalnej, to pamiętam jak kiedyś też miał problemy z rewersem, bo mu rozłączało właśnie jazdę w tył, to gadał że musiał kalibrować skrzynię. Zrobił to przez telefon, według wskazówek serwisanta NH z firmy Agros Wrońscy. Zależy też jaką masz skrzynię w swoim..

Wiadomość z agroFakt.pl

willi    45

Szkoda że sąsiad akurat wyjechał na urlop, a nr. do niego nie mam, bo bym go podpytał co i jak dokładnie robił przy swoim. Wiem że ma przekładnię 18/6 i wszystkie biegi zmienia przyciskami na dżojstiku z prawej strony fotela.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez no1NEWHOLLANDno1
      Czesc
      Czy macie jakie kolwiek problemy ze swoimi maszynkami?
      Moim najwiekszym problemem jest dealer ;/ AGROS-Wrońscy..
      3tyg mi przywoza przewod do hamulcow,mimo ze 2razy byli i zly przywiezli..naprawde szlak mnie trafia..
    • Przez DamianLipiski
      Witam
      Prosze o info gdzie moge znaleźć takie osłony filtra kabiny na błotnik traktoru. Osłona długiego filtra na lewym błotniku. Skandal ktoś się nie bał i zaj......, teraz trzeba nowy kupić tylko gdzie. Może jakieś linki etc
      przyklad osłony na prawym blotniku(zdjęcie)
      traktor New Holland T5.105 Electro Command

• Przez Domelek12
      Witam,
      Jestem zainteresowany kupnem New Holland T4.80F , czy ktoś słyszał jakieś opinie na temat tego ciągnika? Potrzebowałbym pomocy użytkowników New Holland aby doradzili jaką skrzynie wybrać do tego ciągnika czy  Shuttle Command z pełzakami,czy Powershutte z pełzakami, która będzię lepsza? Dodam że będzie pracował z ładowaczem. Jakiej firmy wybrać ładowacz do tego ciągnika?
    • Przez Marcin
      Witam. New holland zaleca stosowanie oleju przkładniowo hdraulicznego do skrzyń biegów typu power shift oraz hydrauliki z pompami tłoczkowymi olej Ambra Multi G. Jestem ciekaw czy stosujecie jakieś zamienniki tego oleju i z jakimi skutkami?
    • Przez tobiaszek
      witam wszystkich czy ktos orientruje sie gdzie w ts110A znajduje sie termostat?? wydaje mi sie ze zle pracuje na mrozie traktor osiaga wysoka temperature