News
bunios23

Czy jakiś producent produkuje bronę aktywną 4,5 m z wydźwigniem żebym mógł zaadoptować siewnik

Polecane posty

bunios23    0

Witam . Mam pytanie . Czy jakiś producent produkuje bronę aktywna o szerokości 4,5 m z wydżwigiem żebym mógł zaadoptować do tej brony siewnik do zboża Konskilde demeter również o szerokość 4,5m .
Z tego co przeglądałem w internecie to znalazłem do 4m np . Sulky , amazone

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    906

u nas mają KV 4.5 niby ale siewnik accord nadbudowany ale widziałem parę lat temu z hydropakiem i siewnikiem niebieskim ale nwm jaka marka brony była

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrrr
      Witam,mam pytanie,czym uprawiacie pole po skoszeniu kukurydzy na ziarno. Mam Zetora 7211 i chciałem kupić coś do niego pod tą uprawę. Może coś polecicie? Myślałem o talerzówkę nowego typu,ktoś uprawiał taką?
    • Przez lukaso111
      Witam stoję przed zakupem brony lub agregatu talerzowego do mojego gospodarstwa . Głównie będzie mi on służył do uprawy ściernisk sporadycznie łąk. I pragnę zaczerpnąć porady jaki wybrać, jakiej firmy? na jakich talerzach? czy większe talerze są lepsze? jakiej firmy talerze są lepsze? jakie piasty obsługowe czy bez obsługowe? no i jaką szerokość wybrać  bo też nie mam pojęcia w jakiej szerokości mój ursusik sobie poradzi.
    • Przez kender25
      Ktoś coś więcej wie o tej firmie, opinie, cokolwiek, nie mogę znaleźć żadnych opnii a zastanawiam się nad kupnem agregatu talerzowego 3m z Wolf Metu.
    • Przez tomek2201
      Witam. Chcę kupić agregat ścierniskowy 2,6 do ciągnika 110 KM 6 cyl. Zastanawiam się nad Mandam kus lub Staltech orlik. Zabezpieczenie kołek. Oba wyglądają równie solidnie. Wydaje mi się że Staltech ma fajniej ułożone talerze równajace. I jaki wał będzie lepszy rurowy czy daszkowy. Gleby od piachów po glinę i rodzinę.
    • Przez Farmerr37
      Witam mam zetora proxime 85 chcialbym zamontowac poduszki takie gumy zamiast tych gum co sa pod kabina zeby bardziej byla amortyzacja kabiny czy przerabial ktos w swojej proximie tak czy ma ktos namiary gdzie kupic takie gumy ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj