Polecane posty

KamilMaj    1

Szukałem długo inie mogę znaleźć tematu a rozglądamy się nad oponami do massey Fergusona 3060 i chodzi o tylnie, żeby nie zcierały się szybko i w miarę dobra firma (nie chińskie) może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej5161    0

Trochę nie w temacie. Dzięki naszym powiatowym władzą, temat zdzierania się opon nie występuje. Władza dba o opony w naszych maszynach i nie chce nam robić krzywdy naszą głupotą. Bo po co komu asfalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ja mam tylne michelin 50% bieżnika jedna do zawulkanizowania z boku brona mi uderzyła jak składałem i nie myśląc kupiłem nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Zacznijmy od tego ile chcesz na nie przeznaczyć? Jeśli dobre opony i nowe to koszt w granicach 10tys. ostatnio sam stałem przed takim wyborem tylko w innym sprzęcie. Tak więc wyjścia pozostają dwa albo szukać dobrych używanych które na głowę biją te nowe tanie opony w których albo bieżnik ginie. Co rano się na nią patrzy jakby jacyś złodzieje gumy w nocy kursowali i coraz mniej jej zostaje, albo bieżnik jest ale po 2 latach opona z boku tak popękana że strach jechać w pole bo można nie wrócić. Tak więc reasumując wszystko zależy od budżetu. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    928

Przednie w jakiej cenie, jaki rozmiar?

Skąd jesteś?

13.6 R24, 800 zł za sztukę i coś tam się opuści. Mazowieckie pow Sokołowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilMaj    1

A właśnie z przodu mamy opony Agrimax, MFa mamy gdzieś pół roku i są na nim jeszcze goodyear-a czyli chyba oryginały i Łysawe są trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ze 3 lata temu kupiłem mitasy za 2000 szt taurusy kosztowały jakieś 2900 nie wiem skąd 10tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Nie mam złej opinii na razie nic się nie dzieje wcześniej widziałem to nowe zetory wychodziły na nich nie wiem czy teraz też tak jest żebym ciągnikiem tylko w polu robil to by można było rzucić się na coś z górnej półki a ja to do lasu to na budowę to w pole i szkoda było by zniszczyć markową oponę w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Trochę mieszacie.

Kolego @sznajdik

- Mitas 16,9 R34 ok. 2 tyś zł.... ok ale diagonalna bo radialna to ok 3 tyś. zł/szt. 

- Taurus 16.9 R34 POINT8 - ok 2,8 tyś zł ale to już radialna

 

W Twoim przypadku radialna nie jest obowiązkiem ( łatwiej ją uszkodzić na boku ) bo jak pisałeś - las, budowa itp.

Jednak do pracy w glebie wg. mnie nie ma innych opon jak radialne, ciekawą opcją są jeszcze Cultor.

 

10 tyś zł na cały ciągnik? Owszem: 2 x Kleber 420/85R34 (16.9 R34) TRAKER + 2 x Kleber 13.6 R24 (380/70R24) SUP VIGNE i jeszcze brakuje zł:) ale to nie oto chodzi aby płacić. Kwestia do czego bo można taki kpl. za 8 tyś zł i wcale nie gorszy jakościowo ( np. Mitas czy Taurus ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Przestawiała mi się ta 6 w w serii i z seii 30xx wyszła 36xx sorki. Ja do reni 180.94 kupowałem i tyle mnie wyniosły. Wracając do tematu jeśli mają byś do lasu dutowa ogólnie drastyczne warunki to jak najbardziej diagonalna, jeśli natomiast do pracy w polu polecałbym tylko radialne zupełnie inna praca. Odradzam tanie chińczyki bo to strata pieniędzy ale warto zastanowić się nad dobrymi markowymi używkami.  


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slajders25    22

Jak dokończą żywota to je wymienisz:)

 

Oczywiście że tak :))

A tak na poważnie to gwarancja zawsze może się przydać. W tym roku sąsiadowi 5 letni trelleborg tm800 R38 rozerwał się na połowie powierzchni bocznej. Nie było gwarancji i kilka dobrych tysi w plecy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

do 3070 zalozylem taurus point sa bodajze trzeci sezon na ciagniku, w polu spisuja sie bardzo dobrze, ale tez dosyc duzo jezdze po asfalcie, nie widac na nich zuzycia, wczesniej stare opony byly good year to na tych komfort jazdy jezt lapszy ale to moze tez dlatego ze opony sa wieksze i lepiej wybieraja nierownosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj