Skocz do zawartości
karol69

SAME LASER 100 -Wymiana oleju w skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol69    0

Witam.
Posiadam ciągnik SAME Laser 100 i mam pytanie odnoście miejsca gdzie znajdują korki spustowe oleju do skrzyni biegów, jaki olej najlepiej zalać do skrzyni, ile go wlać i gdzie jest korek do nalewania oleju.
Byłbym wdzięczny za zdjęcia z zaznaczonymi miejscami korków spustowych, bądź informacje o ich położeniu.

dudek998    1

ja mialem lasera 110 i tam jak dobrze pamietam byl jeden korek spustowy od dolu taka wieksza sruba napewno sie skapniesz ze to ona, a nalwea sie za kabina a przed wyjsciami hydrauliki jakby pomiedzy ramionami ja lalem agrolu i bylo ok

Wiadomość z agroFakt.pl

po środku 1 skrzyni i na osi są 2 na imbusy olej UTTO

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukus
      Witam mam taki problem że z rozdzielacza podnośnika z dzwigienki ciekł olej, tak wiec wyciągnąłem rozdzielacz i wysłałem do firmy która sie tym zajmuje. Kiedy go dostałem od razu go wsadzilem i wszystko działa i nie cieknie. jest tylko jedna wada i nie wiem jak to usunąc bo kiedy dodaje sie prawie na maxa gazu to ramiona sie same unoszą aż do samej góry, ale wystarczy ze ktoś stanie na nich i nie mają siły sie unieść. Tak sie zrobiło po regeneracji rozdzielacza. Zadzwoniłem do tej firmy a oni powiedzieli że odpływ jest zatkany. Później go wyciągnełem wszystko posprawdzałem i wszystko było w porządku. Więc rozebrałem rozdzilacz bo myślałem ze co się tam stało ale wszystko było ok. W tym momencie nie wiem co mam robić a bardzo mnie to denerwuje i dodam jeszcze że po regeneracji wyje jeszcze pompa hydrauliczna.
    • Przez Arturo1610
      Witam. Posiadam pszenice jara nawre oraz jęczmien jary rubaszek, i nie wiem ile tego wysiać na ha ? jaka powinna być gęstość nasion na m2 ? dodam ze ziemia pod to i pod to to 3 klasa.
      I mam jeszcze pytanie odnosnie siewnika unia famarol s400, a doklładnie ile razy krecić korbą zeby próba krecona wyszla dobrze ? bo na forum widziałem ze pisza ze 14 razy a w instrukcji ze 17. Mierzyłem obwód kola to 208-210cm i teraz sam   nie wiem jak to z tą próba a juutro mam zamiar siać. Proszę o pomoc
    • Przez bizonsuperzo56
      Witam czy ktos z was mial problem z grzaniem oleju hydraulicznego do tego stopnia az byl goracy bo ja mam taki problem w swoim jumzie wymienialem pompe rozdzielacz filtr. pojade w pole probie nim pol godziny i rurki od hydrauliki co idzie do pompy nie idzie przytrzymac co jest nie tak waszym zdaniem ????
    • Przez Andre8989
      Witam! Mam problem z podnośnikiem w same explorer 90 2001r. wolno podnosi ramiona niezależnie od obrotów opadają normalnie, podczas podnoszenia silnik bardzo ciężko pracuje. Same ma rozdzielacz od hydrauliki zewnętrznej na zewnątrz i z niego wchodzi przewód do plecaka. Miał może ktoś podobny problem? 
    • Przez Pawel0418
      Witam, czy w waszych Władkach też tak macie ze na zimnym ciśnienie oleju nie przekracza 3atm? przedtem na zimnym do 6 mi dochodziło a na ciepłym za 1,5 nie spadało teraz spada na ciepłym do 0,5 na wolnych a na wysokich dochodzi do 1,5 tylko dziwne ze to się stało z dnia na dzień jak myślicie wskaźnik padł?
      olej superol,wiem to gówno nie olej,ale planuje kupić turdusa tylko jaki?