Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
Krol295    0

Witam chciałbym spytac jak podlaczyc radio w ursusie 912 tzn. Jak wyprowadzic przewody, skad masa, skąd plus, i skąd pamieć. Radio to blaupunkt tokyo 110.

lukbold    412

Lepiej zainwestuj w ochronniki słuchu z radiem a nie myśl że jakiś blaupunkt da radę pokonać ten huk.

jonek98    886

Jakby ładnie wyciszyć kabinę to już radia idzie posłuchać to nie 60

Departament    54

+12V z pyska, masa z tyłka.... Jak nie zadziała to znajdź sobie akumulator i tam się podłącz przez bezpiecznik. Jak nie wiesz takich podstawowych rzeczy to po kiego się w ogóle za to zabierasz

margoo78    61

Mase masz gdziekolwiek w konstrukcji kabiny a plus można podebrać np. z włącznika wycieraczki.

Krol295    0

A bezpiecznik to specjalny czy taki jak w ursusie?
Czyli z wlacznika koguta czy halogenow tez mozna tak czyli podlaczyc przewod od kostki do kabla ktory prowadzi do wlacznika?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik32098
      Witam!
      Moglibyście polecic jakąś kamerkę na porodówkę? Taką na za miliony monet, a dobrą   Zastaniawiałem się nad tą :
      http://allegro.pl/kamera-ip-jbp-full-hd-1080p-zewnetrzna-wifi-onvif-i6588742080.html?fromVariant=6655697413

Będę wdzięczny za każdą pomoc  
      Pozdrawiam  
    • Przez Krol295
      Witam ponownie mam problem poniewaz radio jvc dziala w new hollandzie 8560 ford, a radio blaupunkt nie dziala jest to nowe radio i napewno dziala sprawdzalem w samochodzie. W samochodzie sa zlaczone dwa kable zolty i czerwony, natomiast w ciagniku nie sa zlaczone. I sa inne kolory kabli zdjecie w załączniku poniżej. Kostka zasilajaca to ta siwa moim zdaniem.

Drugi problem polega na tym ze wtyk od antenty wbil sie w kabel od antenty zdjecie rowniez ponizej. Czy da sie to wyjac czy pozostaje tylko kupno nowego kabla?
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?

Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam mam problem z podlaczeniem radia Pioneer w tym traktorze , ponieważ od radia wychodzą kilka kabli a w instalacji są 2 koski duże i kilka kabli i poprostu nie mam pojecia jak podlaczyc żeby nie spalić radia .