DanielStefaniuk

zetor 8111 i pług 4x35

Polecane posty

daron64    1625

Mam zaspawanego, nie mam takich dylematów :)
Mój przy 400obr już myśli gasnac

Sean    3145

ale chodzi mi na postojach a nie praca na postojach nie dajesz mu gazu do oporu ?? a jak stoisz gdzieś i ciągnik pracuje to też na zającu czy wtedy dajesz mu żółwia

Na zającu zawsze, tylko nie duś go na tak małych obrotach, przynajmniej  800 musi mieć, te ciągniki to nie 60-tka 

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Farmerr37
      Witam czy podczas jazdy z przyczepa buja wam traktorem bo na dluzsza trase to jest uciazliwe niewiem pewnie jakby byly dwie osie kolo siebie w przyczepie to by tego nie bylo jak z jedna osia ,mieliscie taki przypadek ?
    • Przez Farmerr37
      Witam ,mam pytanie odnosnie mojej proximy gdy zapalam ciagnik to bije powietrze zeby dzialaly hamulce i zalaczanie napedu przedniego ,gdy zgasze ciagnik i przyjde za pol godziny i odpale znowu to juz nie ma powietrza w zbiorniku i musze czekac az znowu nabije zeby ruszyc czasami slysze jak naped sie wylacza bo laduje powietrze do butli czym do moze byc spowodowane gdzies uchodzi nspewno mam ta usterke juz dwa lata i tak jezdze bo niewiem co jest a nie ma w okolicy kogo zapytac o to 
    • Przez piotrek952
      Dzień Dobry.
      Mam problem w Zetorze Majorze 80 z układem pneumatycznym po nabiciu sprężarki powietrza całą butlę powietrza wydmuchuje mi uszczelkę w złączu pneumatycznym (chodzi o złącze podpięcia słuchawki) na początku od kupna było wszystko w porządku ale po 3 latach użytkowania zaczął występować ten problem czy to będzie spowodowane zbyt dużym ciśnieniem w układzie pneumatycznym jest ok 6 może ponad 6 barów.
      Pozdrawiam Grzesiek.
    • Przez Farmerr37
      Witam potrzebuje numer lakieru do zetora proximy 85 czerwony wiem ze jest to plastik czerwony ale niewiem co sie stalo i na masce powychodzily mi takie pecherze krosty i pod nimi woda az dziwne ze na plastiku mial ktos cos podobnego ?wiec musze ja papierem przejechac i pomalowac lakierem i potrzebuje numer lakieru nawet z felg bo czerwony 
    • Przez klajcper
      Czy ktoś wie coś o wzmacniaczu momentu w zetorze 5245, jak działa i jego usterki? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj