Lespki007

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik

Polecane posty

Podpucha    0

Mój adres to: podpucha.ziom@gmail.com z gory wielkie dzieki :)

 

A jeszcze małe pytanie czy ktoś wie jaki program ustawić w sterowniku ESC by wychodziły sciezki pod opryskiwacz 24m ale tak by radlice były wylaczane za kołami ciagnika ktorym sieje ?

 

Akcja wyglada tak że zaczynam siac prawa trona tylko poł maszyny potem dosiewam cała czyli razem juz jest 9m jest to pierwszy przejazd tak jakby i teraz jako 2gi wlacza sie sciezka, i kolejno 3 przejazdy i 4 przejazd sciezka.

 

Jesli ktos wie ktory program zastosowac i od ktorego numeru zaczynać to bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpucha    0

Rozpracowałem dzisiaj ten sterownik jesli chodzi o sianie na 24m programem ktory jest oznaczony w komputerze jako "4-5", od miedzy jade połową siewnika do tego dosiewam całość opuszajac znacznik czyli jako nr 1, 2gi przejazd w komputerze juz mruga czyli sciezka, 3 i 4 przejazd jest normalnie i z nowu od początku czyli 1 i 2ka mruga i wychodzi ładnie 24m sciezka technologiczna.

 

Co do instrukcji to jesli jest taka możliwośc to bym bardzo prosił w dalszym ciagu na adres: podpucha.ziom@gmail.com

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesbo    0

Ja rowniez mam problem z instrukcja mam accorda DL i instrukcje po niemiecku a to nie ulatwia sprawy gdybym mogl prosic o egzemplarz po polsku bylbym bardzo zobowiazany moj email to guzzek91@wp.pl

Edytowano przez Nesbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welpa    0

Mam ten sam problem panowie bardzo bym prosił o instrukcje na mój adres

michas2881@wp.pl z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurus    0

Jeżeli była by taka możliwość również prosiłbym o przesłanie instrukcji na adres adamku12@interia.pl Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hardjack    0

Witam, prosiłbym osoby mające instrukcje obsługi do siewnika Accord DA 3m oraz do sterownika FGS o kontakt na PW, albo tutaj w temacie. Kupiłem wczoraj taki siewnik i otrzymałem tylko tabele wysiewu.

Edytowano przez Hardjack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotograf    0

Witam ,

mowa co prawda o sterownikach , ale potrzebuję kupic  elektrozawory na węże wysiewające do Accorda. 

Jeżeli to możliwe , proszę o kontakt : 664 743 491.

Chętnie podzielę się instrukcją siewnika Accord DA.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler2010    6

Witam
Mam mam taki problem że kupiłem sterownik ESC (nie było go jak kupowałem siewnik) i podczas pracy wydaje dźwięki i mruga strzałka nad ikonką dozownika. Z instrukcji (po niemiecku) wyczytałem że nie dostaje impulsów z dozownika, tylko rzecz w tym że u mnie nie ma żadnego czujnika przy dozowniku. Da się jakoś to obejść czy trzeba będzie kupować inny sterownik który współpracował z siewnikiem bez czujnika przy dozowniku? Dodam że prędkość, obroty dmuchawy, czujnik rezerwy oraz elektrozawory ścieżek działają poprawnie. Jakby ktoś mógł przesłać instrukcje w języku polskim na maila byłbym bardzo wdzięczny

Coole2010@wp.pl
 

Edytowano przez Cooler2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki3    0

1Hubert2005, jesli możesz to prześlij mi proszę  instrukcje do Accorda na maila lukaszmaczko@wp.pl. Dzięki ;)

 

Edytowano przez Luki3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbart    0

1Hubert2005, jesli możesz to prześlij także i do mnie instrukcje do Accorda na maila:    bartochowski.m@interia.pl    Dziękękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

ja tak samo poprosiłbym o instrukcje mam DA S komp ESC pomirszałem cos i cały czas sam odlicza mi przejazdy podczas pracy mackov007@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1271

Ale tam są chyba tyko katalogi części

Instrukcji nie znalazłem,może źle szukałem.

Chodzi mi w sumie tylko o wyświetlanie rezerwy ziarna.Czy to jest takie 0  i strzałka w dół z lewej strony ekranu ?,sterownik ESC.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

o i stzałka oznacza że trwa wysiew od rezerwy jest wyświetlony czarny trójkącik mad symbolem[koszyczek z kilkoma ziarenkami} narysowanym pod ekranem poprzedza go sygnał dźwiękowy

y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1072
2 godziny temu, LukFarm napisał:

Podeślijcie instrukcję do FGS

 

lukasz.niemiec@vp.pl

Do czego Ci tu instrukcja. To jest tak prosty sterownik ścieżek że w zasadzie poza ustawieniem ilości przejazdów na opryskiwacz nic nie trzeba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roni9411
      Witam, kupiłem niedawno siewnik do kukurydzy gaspardo mte, używany. I mam pytanie odnośnie wymiany uszczelek teflonowych nie jest to duży koszt ale zastanawiam się czy je wymienić. Mianowicie niektóre mają delikatny rant około 1mm może mniej. A nowe ponoc mają 2mm? Kiedy trzeba je wymienić? Ktoś podpowie? Tarcze prawie nowe zasiały koło 100 hektarów. 
    • Przez HISZPAN
      Witam, 
      czy ktoś posiada i chciałby się pozbyć siewnika ruskiego lub innego na podwójnej redlicy. Najlepiej pomorskie lub kujawsko-pomorskie, ale rozważam oferty z całej polski.
    • Przez dawid9721
      witam panowie wiecie może jak ustawić siewnik do siania koniczyny mam go od nie dawna i nie wiem co gdzie przestawić
    • Przez diuk1975
      Witam.Jestem szczęśliwym posiadaczem siewnika jak w tytule tylko bez instrukcji obsługi.Czy jest ktoś szczęśliwym posiadaczem takowej instrukcji i może się podzielić. Chodzi mi głównie o próbę kręconą. Pozdrawiam
    • Przez Michal09
      Witam szukam zestawu siewnego do john deere 6210 może coś polecić jaki rozmiar 2.5m czy 3m najlepiej z brona. Jaka brone siewnik itp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj