Lespki007

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lespki007    1

witam wszystkich

niedawno kupilem siewnik taki jak w tytule jest on wyposazony w sterownik firmy muller elektornik i niestety nie dostalem instrukcji obslugi. chcialbym sie spytac czy ma ktos badz tez mial taki sterownik i czy moglby napisac mi jak sie ustawia szerokosc sciezek i innych waznych rzeczy albo moze ktos ma instrukcje obslugi i moglby sie nia podzielic???

z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deerek    0

Też mam ten sam problem. Siewnik accord, ze sterownikiem, ale bez instrukcji obsługi.


John Deere 5070M, Lamborghini 850T Premium,John deere 2064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Mam w ofercie taki siewnik z brona wirnikową i przy nim jest taki sterownik, ale instrukcja jest w języku niemieckim.

I z tego co udało mi się wyczytać wynika że np.;

białe klawisze są inforacyjne zgodnie z ikoną na nich, czyli areał, areał ogółem, itd.

żeby się to zgadzało ze stane faktycznym, musisz wpisać szer. rob. i ilość impulsów ze 100 m.

 

Szer wpisujesz wciskając żółty klawisz z napisem M ,dalej +/- nastawiasz i klawiszem "Eingabe input" zatwierdzasz.

Podobnie impulsy se 100m, z tym że jeśli masz siewnik na kołach to jest tabela;

 

DA/DA-S/DE-S/DF/DG 42 im.

7,00-12 DL 50

26,00-12 DL 49

7,50-16 DT 41

31-15,50 DT/DV/DC 43.

 

Możesz sam zliczyć impulsy wciskając jednocześnie klawisze IMP-100M i C po przejechaniu 100m Eigabe Input zatwierdzić.

 

Klawiszem B,A (drugi od dołu z lewej) mastawiasz rytm przejazdów i ścieżek i musisz to dostosować do rozstawu jaki planujesz. + i - nastawa i zatwierdzić.

Tu polecam samemu to dobrze obczaić, bo do tego jest spora tabela i jest jeszcze opcja zrobienia ścieżek z jednej strony.Wtedy powinna wyświetlić się cyfra np. 2-5 ,albo 6-5 itd.Tego nie jestem do końca pewny.

Klawisz z symbolem 1+ jest do ręcznego przełączania poszczególnych przejazdów.

 

Jeszcze polecam sprawdzić jakie obroty ma dmuchawa bo są różne dla różnych szerokości i wynoszą od 4150 do 4600 obr. nie wolno przekraczać 5000.

 

NIE WIEM CZY TO CO NAPISAŁEM BĘDZIE DLA WAS JASNE, ALE STARAŁEM SIĘ, A JAK BY CO TO PISZCE.


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zvrek    1

@farmer7745 mam jeszcze jedno pytanko, mianowicie jeśli mam ustawione ścieżki pod maszyny o szerokości 12m czyli po przejechaniu 6m automatycznie zostanie zamknięta jedna radlica czy będę musiał to w jakiś sposób zamknąc??

 

Edit: czy z każdym nowym przejazdem musze wciskać +1??

Edytowano przez Zvrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Do przełączania,albo automatycznego dodawania przejazdu służą czujniki indykcyjne (magnetyczne) które są przy znacznikach.

W starszej wersji ze znacznikami na linki taki czujnik jest po środku przy siłownik, a w wersji ze znacznikami stawianymi do piony są przy nich.


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick33    0

Witam chciałbym zapytać czy jest możliwość kontaktu z tobą. Od niedawna posiadam ten sam sterownik i chciałbym zapytać czy w jakiś sposób mogę kupić od ciebie kopie instrukcji jaką posiadasz. Bardzo proszę o info: krys_gawron@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam instrukcję obsługi pneumatycznych siewników rzędowych "ACCORD" DL,DT,DA,DA-S,DE-S,DV,DF,DG. oraz sterowników FGS i ESC oraz tabele wysiewu próby kręconej sposoby, ustawień sterowników. itp. itd. wszystko w języku Polskim (książka około 100 stron)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do zaoferowania Kompletną instrukcje obsługi do siewników accord wszystkie rodzaje. Wystawiam na Allegro ponieważ sam zakupiłem Accorda DA-S i instrukcja była mi potrzebna ale kosztem 1000 zł. jest w niej opisane wszystko wraz ze sterownikami. zapraszam na allegro cena jest bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

Koledzy kupilem siewnik Accord i potrzebuje podzialki do wysiewu bo u mnie jest zdarta i opisu sterownika FGS jak go ustawic do sciezek itp. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Hubert2005    0

Mam instrukcję do ACCORDA po polsku, są tam też dokładne opisy sterowników FGS i ESC, wyślę za free(w przeciwieństwie do innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Hubert2005    0

Koledzy kupilem siewnik Accord i potrzebuje podzialki do wysiewu bo u mnie jest zdarta i opisu sterownika FGS jak go ustawic do sciezek itp. Prosze o pomoc

Kupiłeś ten w Karczmiskach ? Jakbyś chciał mam opis tego sterownika. A co ze sterownikiem ESC który był na zdjęciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

Tak kolego ten w karczmiskach gdybys mogl mi wyslac to bylbym bardzo wdzieczny. Wzialem FGS bo wydawal sie prostrzy w obsludze. Gdybys mogl to wyslij mi tez instrukcje obslugi siewnika. Z gory wielkie dZieki

Edytowano przez crvx40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

Panowie mam problem. Dzis podlaczyloem sterownik do siewnika i tak po pierwsze nie przelacza sie samoczynnie kiedy przekladam znaczniki a po drugie jak przestawie go na 5 czyli sciezki na 15m to nie przelacza mi tylk do 5 tylko liczy dalej (sterownik FGS) jak przelaczam recznie na pozostalych jest jak trzeba. Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekpod    0

Mam instrukcję do ACCORDA po polsku, są tam też dokładne opisy sterowników FGS i ESC, wyślę za free(w przeciwieństwie do innych)

 

Witam

Czy istnialaby jaka kolwiek możliwosc wysyłki tej instrukcji proszę o odpowiedz na

meila "slawek_pod@o2.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Znajomy chciał za taki 1000 zł. Jak coś to mogę się spytać czy jeszcze ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpucha    0

Witam mam problem z instrukcją do sterownika ESC brakuje kilka stron, a w dodatku są po niemiecku. Ma ktoś może polska wersje w pliku i może wspomodz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roni9411
      Witam, kupiłem niedawno siewnik do kukurydzy gaspardo mte, używany. I mam pytanie odnośnie wymiany uszczelek teflonowych nie jest to duży koszt ale zastanawiam się czy je wymienić. Mianowicie niektóre mają delikatny rant około 1mm może mniej. A nowe ponoc mają 2mm? Kiedy trzeba je wymienić? Ktoś podpowie? Tarcze prawie nowe zasiały koło 100 hektarów. 
    • Przez HISZPAN
      Witam, 
      czy ktoś posiada i chciałby się pozbyć siewnika ruskiego lub innego na podwójnej redlicy. Najlepiej pomorskie lub kujawsko-pomorskie, ale rozważam oferty z całej polski.
    • Przez dawid9721
      witam panowie wiecie może jak ustawić siewnik do siania koniczyny mam go od nie dawna i nie wiem co gdzie przestawić
    • Przez diuk1975
      Witam.Jestem szczęśliwym posiadaczem siewnika jak w tytule tylko bez instrukcji obsługi.Czy jest ktoś szczęśliwym posiadaczem takowej instrukcji i może się podzielić. Chodzi mi głównie o próbę kręconą. Pozdrawiam
    • Przez Michal09
      Witam szukam zestawu siewnego do john deere 6210 może coś polecić jaki rozmiar 2.5m czy 3m najlepiej z brona. Jaka brone siewnik itp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj