Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez darek100
      Poszukuje tabeli wysiewu do poznaniak 6 s043/3D 2M szerokość i19 lejków z 1997R.Prosiłbym o udostępnienie zguby dziękuję.
    • Przez Rolnikzbolek
      Witam. Mam problem z wybraniem siewnika i chciałem się zapytać o wasze opnie temat siewników który z tych 4 najlepiej by wybrać. Mam 350 ha, sieje głownie rzepak, pszenica, pszenżyto i trochę jęczmienia oraz łubin. Klasa ziemi to pomiędzy III a V. Będę wdzięczny za wasze opinie. A siewniki to 
      Amazone cirrus 4003 2-c
      Horsch pronto 4dc
      Pottinger TERRASEM FERTILIZER c4
      vaderstad spirit 400 c?
      Pozdrawiam
    • Przez CezaryFangrat
      Witam
      Kupiłem Siewnik Poznaniak 6 SO 43/3C -3m, ale bez tabeli wysiewu. Na forum jest tabela ale od SO 43/3B, a z tego co kojarzą różnią się one od siebie. Prosiłbym o jakąś fotkę takiej tabeli.
    • Przez matek921
      Witam chce zasiać pierwszy raz łubin siewnikiem Fiona D78 2.5m. Ma ktoś doświadczenie jak zasiać takim siewnikiem? Bardzo proszę o pomoc
    • Przez Dziedzio92
      Witam jestem zainteresowany zakupem siewnika zbożowego Horsch Pronto 3TD Express chce sie dowiedziec czy jest to dobra maszyna i czy uprawa i sieje tak samo jak Pronciak DC oraz cena czy jest jego warta oraz jakis prospekt jego jesli mozna