TheXxKamilxX

Zaoczne(a) Technikum/Zawodówka rolnicze(a)?

Polecane posty

Na początku chciałbym się dowiedzieć czy mogę  chodzić np do zawodówki rolniczej i do liceum na dzienne ?? 

Większość szkół  (zaocznych) wymaga 17 lat mam 16 :( czy stanowi to większy problem bo niektóre nie mają takich wymagani? 

Co jest wymagane przy ubieganiu się o młodego rolnika (w sensie jaka szkoła ) ??Czy nie wystarczyły by tak jak kiedyś kursy czy coś w tym stylu ???  

 -szukam zaocznego technikum lub zawodówki interesuje mnie okolica Radomia, jakieś propozycje ?? 

Z góry dzięki za odp :)

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez TheXxKamilxX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Zapisz się na kurs r03,sobota,niedziela 50% obecnośći.Potem możesz skończyć r16 i masz Srednie wykształcenie rolnicze.Ze mną chodziła na kurs dziewczyna która jednocześnie uczyła się w liceum.

Edytowano przez krzysztofz14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1010    6

Cześć,jeśli chodzi o wykształcenie rolnicze wymagane do młodego rolnika to tu masz wykaz kwalifikacji które uznaje się za rolnicze http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20120000109 .Jeżeli nie masz wykształcenia rolniczego to musisz go uzupełnić w ciągu 3 lat. Szkoły w okolicy Radomia masz do wyboru albo ZSAiGŻ w Radomiu na Wacynie, albo CKU w Chwałowicach. Na stronach internetowych obu placówek masz informacje odnośnie kursów kwalifikacyjnych. Jeżeli chcesz więcej informacji to napisz maile do to tych szkół. Ja chodzę do technikum w ZSAiGŻ i jestem zadowolony, robią prawo jazdy kat. T i B, kurs kombajnisty i jest też możliwość zrobienia kursu na wózki widłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus-moc    41

ja miałem 16 to musiałem iść na badanniaa psychologiczne że mogę iść do szkoły w wieku 16 lat a brakowało mi miesiąca do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoreo    3
Dnia 31.08.2017 o 18:56, krzysztofz14 napisał:

Zapisz się na kurs r03,sobota,niedziela 50% obecnośći.Potem możesz skończyć r16 i masz Srednie wykształcenie rolnicze.Ze mną chodziła na kurs dziewczyna która jednocześnie uczyła się w liceum.

Po co ma sie zapisywac na kurs R03 jak idzie do zawodówki rolniczej w ktorej konczysz z kwalifikacja R03 .Tylko gorzej R16 po zawodowce bo musisz miec wyksztalcebie srednie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ide do zawodówki..... Jestem w Liceum a chce zrobić zaocznie szkołę rolniczą  wiem że spóźnione odp ale tak dla jasności :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj