Skocz do zawartości
News
yacenty

Rolnicze zakupy w internecie - pogadanka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zakupy
yacenty    692

Chciałbym was zaprosić na pogadankę na temat rolniczych zakupów w interneci, pokażemy kilka różnych rozwiązań i chcemy usłyszeć wasze opinie.

Spotkanie odbędzie się ONLINE, czyli możecie siedzieć w dowolnym miejscu gdzie macie stabilny internet i z nami rozmawiać.

Spotykamy się w wtorek 5. września o godzinie 20.00.

Zapraszam osoby, które minimum raz kupiły coś w internecie w ostatnim kwartale.

Aktywni uczestnicy pogadanki otrzymają od nas wynagrodzenie w kwocie 100 zł.

Zgłoszenia wysyłajcie albo na maila: jacek@agrofoto.pl albo przez prywatną wiadomość.

W zgłoszeniu podajcie wielkość gospodarstwa i rejon z jakiego jesteście.

Wybranym osobom przekażę link do pokoju gdzie się spotkamy w poniedziałek.

Do zobaczenia

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

kubaguzik    154

podesłalem :)

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

yacenty    692

dzieki

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

My agri pictrues

yacenty    692

Słuchajcie, ze względu na to, że kompletnie nie miałem świadomości, że w poniedziałek może być ważny mecz piłki nożnej a takim jest Polska - Kazachstan, przenosimy nasze spotkanie na WTOREK - 5.09, również na godzinę 20.00.

Ktoś jeszcze chętny? zapraszamy - aktywny udział w pogadance to nagroda finansowa.

Pozdrawiam YacentY

My agri pictrues

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pau2210
      Przyjmę do pracy w gospodarstwie rolnym przy krowach mlecznych, najlepiej przy krowach mlecznych. Oferuje wyżywienie i zakwaterowanie. Zainteresowanych proszę o tel. 694632765
    • Przez Muran001
      Witam wszystkich!
      Wczoraj stałem się magistrem-inżynierem rolnikiem po SGGW. Podjąłem decyzję, że nie będę kontynuował edukacji. Nie będę robił doktoratu. Jeśli już miałbym się dokształcać, wybrałbym jakieś kursy, ewentualnie podyplomówkę. Zamiast tego będę szukał pracy. Jestem z okolic podwarszawskiego Piaseczna. Szukam pracy. Rozważam pójście do urzędu pracy w moim powiatowym mieście w celu rejestracji jako bezrobotny (tymczasowo).

O mnie:
      -znajomość języka angielskiego średnia
      -wykształcenie wyższe magister-inżynier rolnik
      -posiadane prawo jazdy kategorii B
      -umiejętność obsługi programów Microsoft Office (Word, Excell, Power Point)
      -brak jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego poza praktykami studenckimi i pracą na gospodarstwie rodzinnym

Oczekiwania co do nowej pracy:
      -najlepiej w pobliżu domu (Piaseczno, Tarczyn, Warszawa, Konstancin-Jeziorna, Grójec, Warka, Góra Kalwaria, itp.)
      -najlepiej z branży rolniczej (lub podobnej)
      -może być zarówno biurowa, i jak fizyczna
      -minimalne zarobki 2000 zł brutto
      Praca jako przedstawiciel handlowy odpada i nie chcę, by wymagano ode mnie zbyt wysokich umiejętności komunikacyjnych i społecznych.

Może macie jakieś dla mnie ciekawe oferty pracy?

Szukałem w urzędzie gminy, urzędzie miasta, PIORiN-ie, OSChR-ze, ARiMR, itp., lecz żadnej interesującej oferty nie znalazłem. Jeśli nie znajdę pracy w zawodzie, będę zmuszony przekwalifikować się na inną branżę.

Z góry dziękuję Wam za pomoc i pozdrawiam.
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Przez 7211zetek7211
      Witam ! Szukam pracy jako traktorzysta na sezon letni. Mogę zaczynać od zaraz. Posiadam prawo jazdy kat.T. Najlepiej okolice Chełma + max.25km.  
    • Przez SnWoWjaro
      Dzień dobry,

poszukuję pracy jako traktorzysta na ternie Niemiec. Obsługiwałem większość zachodnich marek(+GPS), np: John Deere, Massey Ferguson, Claas, Fendt, Deutz-Fahr. Wykonywałem większość prac polowych. Posiadam prawo jazdy kategorii B, B+E, T.

Pozdrawiam Wojciech!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.