Skocz do zawartości
Mikando

Agrolux AX (overum) problem siłownikiem/kostką

Polecane posty

Mikando    0

Cześć,

Pług przewraca płynnie ale po obrocie do śruby ograniczającej podczas pracy pługa w ziemi cofa się lekko siłownik nie dogniatając do śruby i pług się nieznacznie przechyla. Efekt pogarsza się z czasem wykonywania orki ( nagrzany olej ?) do 2 godzin pracy jest znoście powyżej przewraca się trochę bardziej (około 2 centymetry od śruby) i dochodzi kolejny problem. W chwili próby obrotu siłownik zamiast się chować wykonuje lekkie pchnięcie w kierunku śruby ograniczającej i zatrzymuje. Nie występuje to za każdym razem ale zdarza się, za drugim lub trzecim pociągnięciem za wajchę w ciągniku przewraca normalnie. Czy przyczyną jest zużycie "kostki" ? Może znacie jakiś zakład który regeneruje takie rzeczy wysyłkowo?

coffey23    16

jako pierwsze sprawdziłbym siłownik czy nie przepuszcza ci oleju w środku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez coolman111
      Jak w temacie . Jeśli zalegają Wam jakieś siłowniki klapy bagażnika, które już nie trzymały klapy w Waszym samochodzie to chętnie je przygarnę. Siłowniki chcę zamontować w kabinie C 360, szyba nie jest duża więc nawet stare siłowniki utrzymają ją. Najlepsze byłyby od Poloneza bo te były najmocniejsze i nawet stare wysłużone bez problemu dadzą radę. Jeśli są to inne to nie mogą być dłuższe niż 30cm w stanie złożonym i 42cm rozłożone. Mniejsze jak najbardziej mogą być. Najlepiej jakby było to w Kujawsko-pomorskim to sprzedawca nie musiałby się trudzić z wysyłką- mogę podjechać.
      Info proszę kierować na PW lub maila: coolman111@wp.pl

Data wystawienia: 19.04.2015
    • Przez KonradAlvinSolarski
      Witam chciałbym zapytać się jak wyciągnać siłownik od wspomagania kierownicy z układu kierownicy  w LTZ 55 A .

Jeśli nie ten dział to proszę administratora bądz też moderatora o przeniesienie do innego działu.

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Czy któryś z posiadaczy pługa Overum mógłby podać wymiary zaznaczone strzałkami na zdjęciu? Potrzebne jest to do konstrukcji koła podporowego. Wymiary nie muszą być super dokładne, wystarczy ±3mm. Z góry dziękuję.

• Przez bialytyp
      Witam poszukuję osoby która ma pług Overum lub Agrolux i posiada uchwyt kroju talerzowego, potrzebuję jego wymiarów gdyż chcę go sobie dorobić.

[galleryimg=617878]

[galleryimg=617879]