kamil200

Jaka maszyna do uprawy pod zasiew

Polecane posty

kamil200    1

Witam szukam jakieś maszyny do60 lub MF 255do uprawy pod zasiew zastanawiam się nad brona wirowa może ktoś coś doradzi w tej sprawie może ktoś się jakieś doświadczenie? Za wszystkie rady z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Jakie masz gleby? Jak zbrylona albo glina to wirnikowa ok, ale jak nie to aby niszczysz strukturę gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

Troche mało koni jak na brone wirnikową chyba że znajdziesz 2 metrową, ewentualnie jakaś wahadłówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

2 metry brony wirnikowej do c360 to trochę dużo. W brony wahadłowe nie polecam się pchać bo to ciągnik cierpi, a efekt pracy taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

60 spokojnie poradzi sobie z 2 metrową tylko znależć taką będzię ciężko bo mało takich na rynku chyba że nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil200    1

Chodzi mi żeby po ornym przejechać i żeby to było uprawnione jak się należy może jakiś agregat polecacie?
A o bronie myślałem 2,5 metra.ale jak to się przełoży na pracę z takim a nie innym traktorem

Edytowano przez kamil200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pWnedMTZ    68

2.5 m brona aktywna + MTZ 82 i można powiedzieć że trzyma ciągnik więc możesz sobie pomarzyć o 2.5 m bronie i pracy 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil200    1

Przeprowadziłem doświadczenie pożyczyłem od znajomego brony 2,5 m z chydropakiem co prawda nie znalazłem takiej nigdzie ale ma wąskie te pazury i nie było problemu wydaje mi się trochę ze tak jakby sprzęgło mi się ślizga albo takie dziwne wrażenie miałem ale wydaje się być taka nie masywna wręcz bardzo delikatna bym powiedział
Może to zależy od brony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj