Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
ollo82

PILNE-Bovlund Favorit-regulacja szerokosci korpusow.

Polecane posty

ollo82    1

Kupilem taki plug ustawiony na 30 cm na skibe i mam pytanie czy te sruby od regulacji sa wkrecone w rame plugu i zabezpieczone nakretka czy przechodza tylko na wylot?Pytam bo nakretke z dolu odkrecilem ale srubu ruszyc nie moge a chce go poszerzyc do 40 cm na skibe.

koper88    26

Jak nie jesteś pewien jak to jest to odkręć nakrętkę i kręć śrubą i albo się odkręci albo poluzuje w otworze.

ollo82    1

Jak nie jesteś pewien jak to jest to odkręć nakrętkę i kręć śrubą i albo się odkręci albo poluzuje w otworze.

Napisalem ze odkrecilem nakretke a sruby ruszyc nie moge i dlatego pytam czy ona jest  przetknieta na wylot czy wkrecona i zakontrowana nakretka,bo jesli przetknieta jest  moglbym  ja mlotkiem potraktowac lub palnikiem a wkreconej raczej nie da rady wybic.

Wiadomość z agroFakt.pl

koper88    26

Dlatego ja bym kręcił za łeb śruby. wtedy nawet jak jest tylko przetknięta to powinna się obluzowac i będziesz to widział a jeśli jest wkręcona to zacznie się odkręcać. Oczywiście najlepiej by było gdyby jakiś użytkownik takiego pługa sprawdził to u siebie. Domyślam się że śruba w ramie jest skorodowana więc wcześniej pasowało by to zlać jakimś penetratorem. Zawsze powinno coś to pomóc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez danio730920
      Witam.
      Czy wycieraliście jakos farbe z odkladnic w nowych pługach? Czy lepiej tego nie robić?
    • Przez adamigos
      Witam.Posiadam ciągnik o mocy ok 160 km.rozglądam się za pługiem kuhn.będę wdzięczny za każda opinię.
    • Przez rolek
      Witam szukam pluga 4 skibowego. Myślę nad keverland na co zwrócić uwagę lepsze są z okrągła czy kwadratowa rama? 

• Przez Majkelo
      Witam.
      Nosze sie z zamiarem kupna pługa Kuhn master 103  .Prosze o wyrazenie opini , czy warto...
      Dodam ze dealer wecenił mi go na  35 500 (zabezpieczenie śrubowe)

• Przez mysza12w
      witam mój sąsiad ma problem z niemieckim pługiem 5 skibowym a mianowicie jak obraca pług to dźwignie w jedną stronę ale pług się obróci do połowy i dalej nie chce a żeby się obrócił do końca to dźwignie musi w drugą stronę pociągnąć wie ktoś dlaczego tak jest i czy można jakoś to naprawić