Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
noid    0

Witam.
Założyłem nowe radio i powstał problem z nagrzewnicą reflektorami roboczymi i wycieraczkami. Po włożeniu kluczyka do stacyjki wentylatory dmuchawy nie działają. Wycieraczki również nie działają jak i reflektory robocze.
Ciągnik to Zetor 7245. Znalazłem jakiś schemat elektryki na necie lecz nie mogę go zrozumieć jeden po czechosłowacku( kolorowy) a inne czarnobiałe których i tak nie rozumiem.

Zaczynając od pierwszego przekaźnika(o ile tak to się zwie) patrząc od góry z lewej, kable idą w następujący sposób.
*Czerwony->czerwony, szary, 2x żółty
*Czarny->2x szary, 2x czerwony+1 czerwony, 1 żółty
*Czerwony-> 2x czerwony, 2x szary, żółty
*Biały-> 2x szary, czerwony i niebieski.
Bezpieczniki te brakujące to w tym miejscu coś jest nie tak ponieważ zaczyna palić albo bezpiecznik albo kable instalacji.
Co oznaczają poszczególne kable i gdzie je powpinać? 
Kolory kabli które tam są to
Różowo-czerwony
Czerwony
Żółty
Szary
Biały
Czarny

Niebieski
Co dalej to nie wiem. 

post-71678-0-27584900-1503783697_thumb.jpg

post-71678-0-18004200-1503783710_thumb.jpg

post-71678-0-70780100-1503783720_thumb.jpg

post-71678-0-39044500-1503783729_thumb.jpg

post-71678-0-59212200-1503783754_thumb.jpg

post-71678-0-73375200-1503783764_thumb.jpg

post-71678-0-54178400-1503783778_thumb.jpg

post-71678-0-44352500-1503783783_thumb.jpg

post-71678-0-18062200-1503784078.jpg

Edytowano przez noid

noid    0

Jak podłączyć te kable pod te przekazniki jesli porozpinalem wszystkie. Tam sa oznaczenia na nich 86 87 30/5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrswider
      Witam,czy ktoś mi powie ile jest przekaznikow od świateł ,czy wszystkie znajdują się pod deską rozdzielczą,jakie zamieniki najlepiej zastosować ?
    • Przez Łukaszfarmer
      Witam, posiadam siewnik punktowy Amazone ED302 ze sterownikiem Amascan+  dwa dni temu podczas siania kukurydzy komputer zaczął alarmować że jedna sekcja przestała siać, spuściłem całe ziarno i wyczyściłem dokładnie całą sekcję sprężarką niestety nic to nie dało. Dzisiaj przyszedł do mnie nowy czujnik, po wymianie problem nadal nie ustaje, siewnik sieje tak jak powinien a komputer nadal alarmuje o awarii w jednej sekcji. Miał ktoś kiedyś podobny problem? czy to możliwe że nowy czujnik jest zepsuty czy przyczyna może być gdzie indziej? dodam jeszcze, że cała instalacja była sprawdzana i nie ma żadnych przetarć ani nic. Bardzo proszę o pomoc! 
    • Przez CezaryRoszkowski
      Halko, jutro chce uruchomić prase czy przewód nr 1 (głowny przepływ oleju) moze byc w tej samej sekcji gniazd co przewód nr 2 (podbieracz) ?
      Czy może należy go wpiąć w inne gniazdo?
      W instrukcji napisane, ze zle podlączenie grozi uszkodzieniem

Pozdrawiam

• Przez RafaSzymanik
      Witam. Piszę w imieniu znajomego. Mianowicie nie działają mu światła w Renault, działa tylko stop i kierunkowskazy, a reszta nie działa. Mówił że bezpieczniki wszystkie są dobre. W jednym miejscu są tylko bezpieczniki czy jeszcze gdzieś są? Jaka może być przyczyna nie działania tych świateł?. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bolo77
      Witam.
      Mam mtz 82 z roku 95. Planuje zakup prasy podlaczanej pod zapalniczke. Czy  ktos z was robił sobie takie przylacze w ciagniku i moze podpowiedziec jak to ogarnac.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.