yacenty

Agropower promocja dla użytkowników AgroFoto.pl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    3838

Specjalnie dla sympatyków serwisu internetowego AgroFoto.pl, producent polskiego oprogramowania dla rolnictwa - firma AgroPower - przygotowała wyjątkową Promocję cenową na swoje produkty:

 

1. AGRONOM 2007 - program wspomagający zarządzanie produkcją roślinną. Z uwagi na planowane za kilka tygodni wejście Nowego Programu, który zastąpi znanego od dawna AGRONOMA, tylko do 5.05.2009 r. jego licencję można nabyć za pół ceny (przykładowo - do 50 ha za 244 zł brutto, do 100 ha za 366 zł brutto). Dodatkowa korzyść - upgrade, czyli zmiana na Nowy Program BEZPŁATNIE!

 

2. ZOOTECHNIK Bydło - program wspomagający zarządzanie stadami bydła. Jako jedyny w Polsce przeznaczony jest zarówno do produkcji mlecznej, jak i mięsnej. ZOOTECHNIK posiada graficzny plan obory, za który otrzymał wyróżnienie w organizowanym przez Microsoft konkursie "Aplikacja Roku" w kategorii "Innowacyjne rozwiązanie informatyczne roku 2008". Licencje ZOOTECHNIKA tylko do 31.05.2009 r. o 30% taniej (przykładowo - do 50 szt. bydła za 427 zł brutto, do 100 szt. za 683,20 zł brutto, do 200 szt. za 1.024,80 zł brutto).

 

3. AgroPomarGPS - program do samodzielnych pomiarów powierzchni wykonywanych za pomocą urządzenia Pocket PC z modułem GPS. Niezwykle intuicyjny i funkcjonalny. Dodatkowo bezpłatny Edytor Pomiarów do zainstalowania na PC, służący do wygodnej edycji map i ich drukowania w dowolnej skali! Promocyjna cena samej licencji programu AgroPomiarGPS (dla osób posiadających zgodne urządzenie Pocket PC) wynosi jedynie 366 zł brutto (50% rabatu). Natomiast gotowe do pracy Zestawy pomiarowe GPS z urządzeniami Mio P360 i Mio P560 do nabycia z rabatem 50 zł - w cenie odpowiednio 1.049 zł brutto i 1.249 zł brutto. Oferta ta obowiązuje do 31.05.2009 r.

 

Aby skorzystać z przedstawionych promocji cenowych, wystarczy podczas składania zamówienia podać Kod rabatowy o treści AGROFOT1 oraz Numer Partnera: 65755588. Zamówienie można złożyć w serwisie internetowym www.agropower.pl

(Numer Partnera uzupełni się sam pod warunkiem wejścia na stronę AgroPower ze strony AgroFoto. WAŻNE - zamówienia z Kodem AGROFOT1 muszą zawierać Numer Partnera 65755588).

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Infolinią AgroPower pod numerem (055) 2364-999. Szczegółowe opisy wszystkich programów znajdują się na stronie www.agropower.pl


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Szkoda, że Zootechnik nie jest z 50% bonifikatą - wtedy od razu trafiłby pod moją strzechę.

I czy będzie miał upgrade? A może możliwa jest wersja do 30 sztuk? ( przykładowo za 277 zł/brutto ).


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jak wszedłem do sklepu to jest licencja na 30sztuk wtedy cena wyszła mi 292zł brutto - nie mniej coś mi się nie podoba

zaraz piszę maila do AgroPower, bonifikata miała być 30% a wyszło mi 20%.

wiesaw - najlepiej jakbys zadzwonił do Pana Marcina z AgroPower on powinien Ci pomóc


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

mam te płyty razem z top agrar polska


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

płyta płytą, a licencja? z płytą pewnie możesz zrobić tyle co z wersją demo pobraną ze strony producenta czyli poogladać program, moze założyć 3-4 poletka i tyle zapewne przez jakiś okres czasu (pewnie jest to 30-45dni) do rozsadnej pracy musisz miec licencje


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Wysłałem e-maila ze strony agropower z zapytaniem, zobaczę co odpowiedzą, też liczyłem i nie bardzo mogłem doliczyć się tej promocji. Płytę oglądałem i mi się to podoba, i dochodzą aktualizacje programu przy przedłużaniu licencji, już znacznie tańsze od programu.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

mam szwagra informatyka to mi zrobi taki sam programik i to za darmoche


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

super, kilku kolegów na forum juz "robiło" takie projekty, póki co nie widzieliśmy działającego

czy ty lub twoj szwagier wie ile potrzeba czasu na napisanie podobnej aplikacji? obawiam się ze nie - no ale ja się na tym znam tylko troszke

 

@wiesaw: ja już też napisałem do AgroPower aby sprawdzili konfigurację tej promocji, mam nadzieje ze rano się odezwą i wyprostują temat

pozostaje nam czekac


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

oho troszke sie wymyslało takich programów i wiem zxeby był sprawny i miał duzo funkcji to trzeba poswiecic koło miesiaca nad tym i miec przede wszystkim program do tworzenia programów a tak poza tym to nawet nie duza ta cena za te programy


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

załóżmy miesiąc czyjejś pracy a z drugiej strony 200zl bo tyle w promocji kosztowała mnie roczna licencja Agronoma 2007 - już ide pisać przez miesiąc (nie wierze ze jest to do zrobienia w takim czasie dla jednej osoby przez miesiąc) program który jest tyle wart ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

najlepszy informatyk z uniwerka gdanskiego potrafiłby takie cos zrobic hehe


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

najlepsza na świecie jest konkurencja na rynku, więc do dzieła, życzę sukcesów wszystkim bez wyjątków, na tym skorzystają tylko i wyłącznie użytkownicy takich aplikacji


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroPower    0

Szanowni Państwo,

 

śpieszę poinformować, że kod rabatowy AGROFOT1 już działa! ;) Zachęcam więc do korzystania z Promocji.

 

Programy AGRONOM i ZOOTECHNIK można testować bezpłatnie, dlatego przed dokonaniem zamówienia licencji, proszę najpierw zainstalować sobie program i sprawdzić czy odpowiada Państwa potrzebom i czy spełnia wymagania.

 

Program AroPomiarGPS jest dostępny w wersji DEMO, więc osoby które mają już urządzenie Pocket PC z systemem Ms Windows Mobile mogą zobaczyć jak program działa. Jeżeli ktoś z Państwa używa już programu AgroPomiarGPS, to proszę o opinie na jego temat tu zamieścić, aby pomóc pozostałym w podjęciu decyzji o ewentualnym zamówieniu Zestawu pomiarowego GPS z urządzeniem Mio.

 

Szczegółowe opisy programów znajdziecie Państwo na stronie internetowej AgroPower w dziale "Produkty". Z działu "Pobierz pliki" można zaś ściągnąć wersje testowe.

 

Informacji udzielamy także drogą mailową (wystarczy wysłać zapytanie przez formularz na zakładce "Kontakt") oraz telefonicznie pod numerem Infolinii (055) 2364-999. Telefony odbiera p. Aneta, która odpowie Państwu na wszystkie pytania.

WAŻNE - dzisiaj (piątek 3.04.2009 r.) biuro AgroPower pracuje tylko do godziny 14:00, dlatego w razie potrzeby kontaktu telefonicznego proszę dzwonić wcześniej lub dopiero w poniedziałek.

 

Na ewentualne pytania publikowane na niniejszym forum postaram się regularnie odpisywać, choć zachęcam do pisania do nas przez naszą stronę internetową.

 

Pozdrawiam serdecznie w imieniu całego Zespołu AgroPower,

 

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Otrzymałem odpowiedź satysfakcjonującą, zatem pewnie zakupię do do końca maja.

 

"

kod rabatowy już działa i mam dla Pana dobrą wiadomość - ZOOTECHNIK Bydło do 30 sztuk z rabatem 30% wychodzi za jedyne 256,20 zł brutto ;)

 

W cenie licencji jest pierwszy bezpłatny okres dostępu do aktualizacji i pomocy technicznej przez Internet i telefon trwający 6 m-cy od dnia dokonania aktywacji licencji. Później można, ale nie trzeba (nie ma takiego obowiązku) przedłużyć sobie abonament na aktualizacje na kolejny wybrany okres 6, 12 lub 24 m-ce. Cena przedłużenia jest ułamkiem ceny licencji - np. na 12 m-cy dla wersji do 30 sztuk wynosi 76,86 zł brutto (przy złożeniu zamówienia przed wygaśnięciem dotychczasowego abonamentu - zawsze wysyłamy wcześniej przypomnienie, żeby nie przegapić terminu, bo po nim cena wynosi 109,80 zł brutto). "


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czy ceny się pozmieniały? Bo wcześniej były opcje do 50 i do 100ha a teraz można sobie wybierać co 10ha. I wg. nowej podziałki Agronom do 100ha kosztuje 360zł netto a nie tak jak w pierwszym wątku 366 brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

hej mam problem z agronomem ta wersja demo 30dni za nic sie nie chce uruchomic kilka razy probowalem od nowa instalowac i nic nie daje rady i koniec!! wszystkie dodatki potrzebne zainstalowane i wlaczam go a nie uruchamia sie mozecie mi pomoc byl bym bardzo wdzieczny!!


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

program Agronom 2007 ( do 500Ha ) kosztuje 1500zl. po 50% obnizce powinien kosztowac 750 a mi wyskakuje na stronie agropowwer.pl ze mam tylko 300zl rabatu. dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

pewnie akcja już nie działa


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

szkoad bo bym kupil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroPower    0

Szanowni Państwo,

 

Specjalna Promocja AgroPower dla Gości serwisu AgroFoto.pl zakończyła się z końcem maja 2009 r.

 

Osoby zainteresowane nabyciem naszych programów w dobrych cenach, proszone są o bezpośredni kontakt z AgroPower - najlepiej przez formularz kontaktu dostępny w serwisie internetowym www.agropower.pl

 

Prosimy o opisanie, którymi programami są Państwo zainteresowani i w jakich wersjach (do ilu ha lub szt. bydła), a wówczas na pewno dla każdego przygotujemy atrakcyjną propozycję indywidualną.

 

Poza uzyskanymi bezpośrednio od nas kodami rabatowymi, składając zamówienie możecie Państwo podawać także Numer Partnera: 65755588 (AgroFoto), abyśmy mogli wiedzieć, że to stąd dowiedzieli się Państwo o naszej ofercie.

 

Pozdrawiam serdecznie w imieniu całego Zespołu AgroPower,

 

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Juz kupilem program :D po promocji . Szczerze to strasznie drogie sa te programy rolnicze :/ wczesniej kupilismy program AnaPig do trzody chlewnej i ksoztował x000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez janbers
      Biznes i dodatkowe stałe dochody jako Ambasador wsi. Jako ambasador projektu przede wszystkim zyskujesz uznanie mieszkańców dostarczając im różne udogodnienia i korzyści. 
      Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. 
      Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. 
      Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. 
      Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów. Więcej na stronie oraz po kontakcie  https://www.bezkredytu.net/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj