ursus-moc

Końcówka tłumika C-360

Polecane posty

ursus-moc    41

witam czy przez taka kacwke będzie ciszej w kabinie?

wpx_de69ae965855898d2df60c1f90490943.jpg

Edytowano przez danielhaker

Rolnik1973    8684

Będzie tylko przy podniesionym dachu i jeśli dasz wylot do przodu. Ja w obu mam tłumik z rurą zagiętą i wylot do przodu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość   
Gość

Dokładnie, wylot od siebie ze spalinami i tym rykiem.

bears    404

Można tez założyć iskrochron, też dość sporo wytłumia i przenosi wszystko nad kabinę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pioetek
      Tak jak w temacie myśle czy da rade jakoś przerobić układ kierowniczy w ursusie 4011 tak żeby wsadzić do niego wspomaganie elektryczne i czy jest to w ogóle możliwe proszę o was o pomoc
    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4

Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez vailus
      Witam. Zastanawiam się nad sensem wymiany wentylatora chłodnicy w c360. Posiadam wentylator z krótkimi łopatkami, a chciałbym założyć ten z dłuższymi łopatkami. Czy dostępne na rynku wentylatory będą się mieściły w ogóle w obudowie chłodnicy i czy mocowanie ich też będzie pasowało? No i przede wszystkim czy w jakimś stopniu dzięki tym dłuższym łopatką zwiększy się znacząco poziom chłodzenia cieczy? Oczywiście też jeśli ktoś podpowiedziałby jakiej produkcji wybrać produkt, żeby później nie było jaj z ciągle łamiącymi się łopatkami itp
    • Przez rolniksamwdolinie123
      Witajcie, 
      Chciałbym wpiąc w obieg nagrzewnice i chciałem sie upewnic gdzie i jak mogę sie wpiąć. Chciałbym sie wpiąć w mały obieg, czy zaznaczone strzałkami węże są odpowiednie ? Czy może powrót powinien być do dolnego z chłodnicy ? 
      Mam w pompie miejsce na krócieć, ale nie wiem jaki to gwint, wie ktoś może  ? 
      Jeszcze sprawa króćców, spotkał sie ktoś z takimi jak na zdjęciu zamontowane w wężu gumowym ? Nie umiem znaleźć na necie, czy ma to jakąś specificzną nazwę ? 
      Planuje jeszcze wrzucić webasto, dlatego też chciałbym sie dowiedzieć jaki jest kierunek przepływu płynu w 3p ? Ten na zdjęciu jest prawidłowy  ? 

• Przez Daniels18
      Witam. Jak temacie chciałbym wstawić 4 cylindrowy silnik do Zetora 5245 i teraz mam takie pytanie czy da się dokupić dłuższy wał przedniego mostu ? Bo chyba ten będzie za krótki prawda ? I jakie jeszcze rzeczy jeszcze trzeba by było wymienić na dłuższe przy takim zabiegu ?
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj