Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Paweł211
      Witam mam pytanie co myślicie o zestawie case 5140 140KM do przyczepy kroje mx350 gd ? Myślicie że da sobie radę ?
    • Przez Majkel92
      Witam, 
      Prosze o poradę w sprawie montażu scinacza słomy w bizonie z050 która została zdemontowana z innego kombajnu.Nie wiem jaki jest to typ ani producent?
      Scinacz został zdemontowana bez ramy która przymocowana jest do kombajnu. Jeżeli ktokolwiek wie jaki to typ, gdzie ewentualnie można nabyć części potrzebne do montażu (jeżeli się jeszcze da) by zmontować to jak należy, lub posiada wiedzę jakich błędów niepopełnić podczas wykonania tej ramy, to proszę o informację😉. 
      Każda informacja się przyda. Będe ogromnie wdzięczny za pomoc.
      Załączam zdjęcia scinacza zamontowanego w kombajnie z którego był ściągnięty. 

• Przez Dzidek88
      Witam, mam pewien problem z moim MF 34 bądź Case D8900 jak kto woli, mianowicie kupiłem go bez sieczkarni z zamiarem dokupienia używanej i to się udało, ale sieczkarnia pochodzi z mf 32 i tu pojawia się problem, nie wiem jak idą koła pasowe i napinacze w oryginale i czy te które posiadam będą w ogóle pasować bez przeróbek (do sieczkarni mam koło pasowe podwójne z napinaczem, dwa koła pasowe płaskie stałe,koło pasowe płaskie z napinaczem)  proszę użytkowników tego kombajnu posiadających oryginalne sieczkarnie o podesłanie zdjęć jak to wygląda w oryginale. Pozdrawiam

• Przez wojtek1312
      Witam dziś zauważyłem taki problem z kukurydza podpowie ktoś co to jest spotkał się ktoś z czyms takim? 

• Przez KarolaKarotka
      Witam,
      Za kilka tygodni ma się rozpocząć inwestycja polegająca na budowie nowej obory.
      Przy wizycie geodety okazało się że pryzma kukurydzy koliduje z obrysem budynku.
      Chciałabym zapytać czy istnieje jakakolwiek szansa aby przerzucić to w inne miejsce i uratować kiszonkę.
      Sytuacja o tyle bolesna że panuje susza i nowe plony nie rokują najlepiej.
      Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia, proszę o podzielenie się.
      Pozdrawiam,
      Karolina

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.