Skocz do zawartości

Polecane posty

Belaruss820    7

Witam. Mam pytanie czy dostałbym gdzieś taki sworzeń gięty do belki agregatu agromasz? Zgubił mi się jeden a prowizorka długo nie pociągnie

post-84653-0-80831500-1503409367_thumb.jpg

romek6340    203

Możliwe, że dostaniesz, a jak nie to podobny o takiej średnicy. Weź na wzór i szukaj po sklepach w okolicy.

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    194

Kolego żarty sobie robisz taki sam jest przy talerzuwce Strumyk można dorobić ze zwykłego stalowego pręta.

Belaruss820    7

Kończąc temat. Ze względu na to że nie jest to mój prywatny agregat,sworzeń ma być oryginalny, gdyby nie było to takie ważne nie zakładał bym tematu.

Tomek90    196

Zgadza się, tam nie działają jakieś straszne siły. Ba nawet powiem że widziałem jak nowe agregaty oddawali zabezpieczone na opaski zaciskowe. 

PRIMO    194

Poprostu dorób ten sworzeń a oddając ten agregat weź ze sobą 0,7 litra w ramach przeprosin że zgubiłeś oryginalny.

seweryn20    587

Ten agregat to Unia? To do producenta najszybciej. Jeśli nie podaj wymiary długość, średnica i poszukamy odpowiednika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damianoooo
      Witam!
      Mam zamia kupić agragat firmy agromasz nie wiem czy wybrac 3.6 hydraulicznie rozkaładany czy 2.5m z hydropakiem i wałem packera
      ma on wspułpracowac z ciagnikiem renault (75km) waga 3660kg.
      Sieje zboża jare i kukurydze po 7ha.
      Czy to prawda że po agregacie uprawowo-siewnym zboże słabiej rośnie (są słabsze plony)
      Ziemie mamy 3 i 4 klasa.
      Czy da rade uprawiac agregatem z hydropakiem bez siewnika pod kukurydze czy ziemia bedzie wystarczająco poruszona a agragacie byłby wał packera.
      Proszę o szybka odpowiedz.
    • Przez mrursus7
      Potrzebuje opini na temat Tura Agromasz Ł-104. A wiec czy maja mocowania do Zetora ? Czy jest ciężki będzie mocno ugniatał na moja oś ? według katalogu waży niecałe 540 kg przy czym Metal fach 600. I Jaki koszt ? Bo wiem ile wszystkie ładowacze kosztują ale najbardziej podoba mi sie Agromaszu i jakie macie o nim opinie dobry jest ? Pracował będzie bardzo dużo z kulkami ( sianokiszonka ) i z słomą oraz z obornikiem około 140 rozrzutników. A wiec prosze o pomoc w wyborze.
    • Przez Zico99
      Witam ma ktoś może zestaw agromasza SN300? Mianowicie mam dylemat co kupić. Chciałbym kupić SN300 wszystko na talerzach, ale nie wiem czy warto to będzie rozłanczać do talerzowania sciernika po żniwach.Nie wiem czy kupić SN300 czy agregat uprawowo-siewny talerzowy z packerem hydropackiem + siewnik też na talerzach.Dajcie swoje opinie
    • Przez kabaczek89
      Witam panstwa;) powiedzcie mi co myslicieci jakiemacie opinie o maszynach agromaszu, o agregatach siewnikach i plugach? Jak orza? Pozdrawiam;)
    • Przez fireseba
      Witam

Przyszedł czas na zakup pługa z funduszy "Młodego Rolnika". Maszyna ma rocznie do przeorania 6ha kukurydzy i ok 3ha traw. Ciągnik to Fendt 412 Vario(125km), opony 540 i tył 600, ziemia ciężka. Myślę nad pługiem jedno belkowym z agromaszu. Cena takiego pługu to 10tyś brutto. http://www.agro-masz.eu/oferta/plug-jednobelkowy/3-4-5-skibowy. Macie lepsze propozycje?