Skocz do zawartości
News
mateuszgmail

Jaki ciągnik wybrac? John deere 5100m czy deutz fahr 5110g?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kos_pl    41

Gdybyś chciał kupić wersję 5110G plus o DMC 7 t, masie 4,2 t, rozstawie osi 240 cm, udźwigu tylnego podnośnika 4,85 t, z główną pompą hydrauliczną o wydajności 90 l/min, to Deutz według specyfikacji wypada znacznie lepiej.

Edytowano przez Kos_pl

Wojtek026    22

Ja bym polecał deutz mam starszą wersję, ale te ciągniki coś w sobie mają, są zwinne szybkie i absolutnie nic się nie psuje, zresztą serwisowanie też już jest coraz tańsze bo wielu mechaników tzw serwisantów zaczeło działać na własną rękę, także naprawy są tanie, ciągnik jest prosty dobrze przemyślany i zwinny, no i deutz bardzo oszczędny, jelenia nie miałem nie znam się nie wypowiem się na ten temat ale osobiście nie podoba mi się ta marka wszyscy nażekają na spalanie

Wiadomość z agroFakt.pl

Gdybyś chciał kupić wersję 5110G plus o DMC 7 t, masie 4,2 t, rozstawie osi 240 cm, udźwigu tylnego podnośnika 4,85 t, z główną pompą hydrauliczną o wydajności 90 l/min, to Deutz według specyfikacji wypada znacznie lepiej.

A powiedz mi kolego jaka jest różnica cenowa. Dostałem propozycje deutza 5110g za 215 tys. brutto z rewersem elektrohydraulicznym, ehr , klima, siedzenie pneumatyczne i dwa polbiegi pod obciążeniem. Cena przed negocjacji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kurtz
      Witajcie! Poszukuję jakiegoś dosyć taniego ciągnika 4x4 przeznaczonego w 80% do zrywki i w 20 do transportu.
      Moc myślę w graniach 50-60KM. Istotne ciągnik musi być maksymalnie prosty, zwykły mechaniczny!!! Żadnej zbędnej elektroniki, hydraulicznych napędów itd. Powinien być zgrabny i zwinny. I byle nie MTZxD Mam awers do ruskiego sprzętuxD Miałem kupić C-360 i założyć przód, ale stwierdziłem że chyba wolę trochę dołożyć i coś fabrycznego kupić.
    • Przez Fester
      Witam, jaki ciągnik wybrać? FarmTrac 690 DT czy Ursus C-385? Dużą role gra cena. 
      Pieniadze z premi dla młodych rolników. Czy ktoś ma informacje o tych ciągnikach? Jak się sprawują, czym różnią ? 
      Dzięki za podpowiedzi. 
      Łukasz. 
    • Przez ShunDevil
      Witam, jaki ciągnik wybrać Case maxxum 125 czy New Holland t6.125 
      -ciągnik w średniej klasie
      Jak wyglądało by to cenowo

• Przez szaarki1
      jaki nowy ciągnik wybrać myślałem nad tymi ciągn8ikami z powodu ceny ciągnik musi być nowy i mieć 90-100KM stwożyłem nowy post z powodu że podobnego nie znalazłem
    • Przez lukasz27
      witam zamierzam wymienić ciągnik na troszkę większy około 250 KM. rozglądam się pomiędzy case optum 250 claas arion 850 john deer 7250 i deutz 7250 czy może ma ktoś do czynienia z takimi ciągnikami chodzi mi o awaryjność spalanie i ogólne wrażenia z pracy taką maszyną. z góry dziękuję za pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.