Skocz do zawartości
mateuszgmail

Jaki ciągnik wybrac? John deere 5100m czy deutz fahr 5110g?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fahr

Witam. Proszę o opinie na temat ciągnika John deere 5100m i deutz fahr 5110 g. Ciągnik ma być jako główny na 16ha- hodowla zwierzeca.

Kos_pl    13
Napisano (edytowany)

Gdybyś chciał kupić wersję 5110G plus o DMC 7 t, masie 4,2 t, rozstawie osi 240 cm, udźwigu tylnego podnośnika 4,85 t, z główną pompą hydrauliczną o wydajności 90 l/min, to Deutz według specyfikacji wypada znacznie lepiej.

Edytowano przez Kos_pl

Wojtek026    9

Ja bym polecał deutz mam starszą wersję, ale te ciągniki coś w sobie mają, są zwinne szybkie i absolutnie nic się nie psuje, zresztą serwisowanie też już jest coraz tańsze bo wielu mechaników tzw serwisantów zaczeło działać na własną rękę, także naprawy są tanie, ciągnik jest prosty dobrze przemyślany i zwinny, no i deutz bardzo oszczędny, jelenia nie miałem nie znam się nie wypowiem się na ten temat ale osobiście nie podoba mi się ta marka wszyscy nażekają na spalanie

Wiadomość z agroFakt.pl

Gdybyś chciał kupić wersję 5110G plus o DMC 7 t, masie 4,2 t, rozstawie osi 240 cm, udźwigu tylnego podnośnika 4,85 t, z główną pompą hydrauliczną o wydajności 90 l/min, to Deutz według specyfikacji wypada znacznie lepiej.

A powiedz mi kolego jaka jest różnica cenowa. Dostałem propozycje deutza 5110g za 215 tys. brutto z rewersem elektrohydraulicznym, ehr , klima, siedzenie pneumatyczne i dwa polbiegi pod obciążeniem. Cena przed negocjacji.

Kos_pl    13
Napisano (edytowany)

A tego to nie wiem.

Edytowano przez Kos_pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17