Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
knur    3

Witam, mam problem z prasą jak już napełnie komorę i podaje siatkę to ściąga ją na jedną stronę i później pół snopka jest tylko owinięte i co jest nie tak???? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez darkoe
      Witam. Mam takie pytanie. W mojej prasie maksymalnie można owijać bel siatką 3 raz. Tak jest farbtycznie. Jest czterostopniowa regulacja i maksymalnie można ustawić na 3. Chciałbym to przerobić żeby można było owijać na 4 lub 4 i pół. Chodzi o to że przy mocno kruchej słomie siatka pęka lub ją ściąga na boki. Kumpel ma new hollanda prase i on kruchą słome owija 4 i pół raz i nie ma tego problemu.
      Przesyłam zdjęcie regulacji owinięć siatką
      Myślałem o przedłużeniu tego płaskownika z 4 otworami. Co wy o tym sadzicie? To dobry pomysł?

• Przez darkoe
      Witam
      Mam pytanie do osób posiadające centralne smarowanie w swoich prasach.
      Na zdjęciu pokazuje swój problem

Chodzi o to że po zalaniu układu olejem silnikowym (SUPEROL CC30) zaznaczone na zdjęciach łączniki (filterki) zapychają się czarnym syfem i nie ma smarowania.
      wcześniej był nalany olej przez serwis i było wszystko ok. Serwisant oraz instrukcja obsługi mówią że powinien to być olej silnikowy.
      Może ten superol się nie nadaje?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      witam mam zamiar zakupić prase warfama z 543 możecie mi coś powiedzieć coś o tej prasie czy robi dobre belki czy jest trwała i a i jak jest z częściami
    • Przez TheXxKamilxX
      Cześć tak jak w temacie mamy problem ponieważ ostatnio gdy belowaliśmy, urwała się prowadnica rolek w podbieraczu(warfama Z-543). Problem leży w tym że nie wiemy jak sie za to zabrać czy trzeba demontować cały podbieracz i nim ,,wyjeżdżać"(jeśli tak to w jaki sposób) czy można jakoś to rozebrać prościej i szybciej jeden bok (prawy )i wysunąć  ? Jeśli ktoś zetknął się z takim samym problemem i go rozwiązał prosze o szczegółowy opis
      Z góry dzięki za odp
    • Przez viperwlkp
      witam wszystkich. mam pytanie jakiej siatki i jakiej długości używacie w prasach ursus i warfama u. z góry dzięki za odpowiedź

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.