Skocz do zawartości
DawidWsik

Deutz Fahr-Co oznacza EMC na wyświetlaczu?

Polecane posty

DawidWsik    2

Witam mam pytanie odnośnie ASM ponieważ na wyświetlaczu nie pokazuje mi w % uślizgu kół chociaż powinno się to wyświetlać a i jeszcze od czego jest EMC na wyświetlaczu

iron    651

hmmm. ASM jest od rozłaczania blokad a jeśli nie masz radaru to poślizgu ci nie pokaże. emc jest jeśli dobrze pamiętam od elektroniki silnika

Wiadomość z agroFakt.pl

DawidWsik    2

U mnie EMC włączyło się jak jechałem po dużych dziurach i ciągnik zaczął mocno skakać i drugim razem było tak samo

peewee1984    0

"EMC- wskażnik kontrolny elektronicznego sterowania obrotami silnika. Sygnalizacja usterek w systemie jest następująca:

- miga wskażnik: system jest częściowo gotowy do pracy lub nie działa jeden z trzech komponentów: pedał gazu, ręczna    dżwignia akceleratora lub przycisk EMR.

- wskażnik ciągle świeci: system nie działa, silnik gaśnie"

Cytat z instrukcji obsługi Deutz Agrotron 120-150

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sbastian19891411
      Witam mam problem Z hamulcem w deutz dx 85 lewe koło  ciągle  hamuje klocek hamulcowy  nie odbija jak to zrobic jak odpowietrzyc itp za wszystkie rady dziękuję 
    • Przez BartoszWitusik
      Mik problem polega na tym iż pewnego dnia podczas belowania swoim deutzem dx 6.05 na wyświetlaczu pokazywało mi ok. 4600 obrotów na wałku więc stuknołem pięścią w ten wyświetlacz (zawsze to pomagało)i nagle wyświetlało mi tak jak powinno tylko że na środku nic nie było widać po wyłączeniu ciągnika i włączenia go od nowa pokazywało mi na 2300 obrotów (pasek od obrotów jest w prawej części wyświetlacza). I na tym polega muj problem i mam pytanie czy da się coś z tym zrobić. (Jutro wżucę zdjęcie ja to wygląda po przekręceniu stacyjki
    • Przez unipasz
      siema  mam prasę rolując  deutz fahr GP 2.30  i ucina mi  sznurek w połowie beli raz na 4 ,5 beli
    • Przez dasas12345
      Witam. Ostatnio pojawił się błąd w traktorze T15 i 17 odpowiedzialne za czujnik obecności operatora na siedzeniu. Moje pytanie brzmi czy da się go usunąć na dobre z fotela GRAMMER tak by nie wyskakiwały mi te błędy, czy raczej nie obejdzie się bez kupna nowego ????
    • Przez SuperRolnik1
      Witam. Założyłem nowy temat gdyż podobnych informacji nie mogłem znaleźć a mogą one być pomocne dla innych posiadaczy tych ciągników. Piszę w imieniu kolegi. Kupił ciągnik Deutz Fahr Agroprima 6.06 i nie wie od czego/do czego służy dźwignia z tyłu ciągnika, na środku tuż nad górnym zaczepem, za złączkami hydrualicznymi (widać to na zdjęciu). Instrukcji nie posiadamy, w internecie też ciężko cokolwiek znaleźć dlatego liczę na pomoc posiadaczy takich ciągników. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.