Skocz do zawartości
MichalP

CHŁODNICA OLEJU PRZEKŁADNIOWEGO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MichalP    12

Witam. Potrzebuje pomocy gdzie powinienem się wpiąć z chłodnicą oleju przekładniowego? Mam  dekiel  w starej wersji (zdjecie w załączniku)  trochę słaba jakość.  Znalazłem  zdjęcie   gdzieś w necie, ale dotyczy   dekla w nowszej wersji.

post-2533-0-55424700-1503159201_thumb.jpg

YeLoN3    0
Napisano (edytowany)

Po zdjeciu widze ze to ciezka seria. Chcesz zalozyc chlodnice mikropompki?

Edytowano przez YeLoN3

Wiadomość z agroFakt.pl

YeLoN3    0

Watpie zeby dalo rade bo muszisz dac chlodnice na zasilaniu pomp a tego mie zrobisz bo olej pobieraja z mostu chyba ze przy filtrze ale to od mikropompki tylko bo od glownej pompy nie da rady a jak zrobisz na wyjsciu z pomp to ci rozwrwie chlodnice.

MichalP    12

Watpie zeby dalo rade bo muszisz dac chlodnice na zasilaniu pomp a tego mie zrobisz bo olej pobieraja z mostu chyba ze przy filtrze ale to od mikropompki tylko bo od glownej pompy nie da rady a jak zrobisz na wyjsciu z pomp to ci rozwrwie chlodnice.

Przeciez w  1014 chłodnica  była, kwestia tylko gdzie była wpięta.

tomek73    189

Jeden wąż do tego węża co masz z przodu od silnika, dajesz długą śrubę i oczko z rurką lub wężem.

Drugi wąż to musisz nawiercać dekiel dokładnie między tymi rurkami co wychodzą na wałek te płaskie miejsce nad czujnikiem zaniku ciśnienia z mikropompy. Te płaskie miejsce co jakaś tam ci rurka przechodzi, na tym wybrzuszeniu.

Sam tak robiłem, nawiercałem i dokładałem chłodnicę i bardzo dużo pomogło.Chóodnicę zakładałem jakąłś taką co ma bizon pojedyńczą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin7795
      Witam. Mam problem w ursusie1014 podnośnik opada bardzo wolno podnosi dobrze ostatnio jak dłubałem przy zaworze to są tam kulki i sprężynki to wyjąłem to później podnosił na dużych obrotach a na małych nie chciał podnosić i opadał bardzo szybko co się stało???
    • Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez malin1986x
      Witajcie , sprawa wygląda następująco   odpalam ciągnik  w układzie ze wzmacniaczem jest ciśnienie 13 bar jak jest już olej rozgrzeje i mam włączony napęd na zającu  to by utrzymać ciśnienie na poziomie 9 bar silnik muszę trzymać min,1300 obrotów. Wzmacniacz jest  cały zrobiony łącznie z małym pierścieniem pod podstawą , nowa mikropompa ,oba filtry, co może jeszcze być przyczyna? wszystko działa poprawnie wom nie staje  normalnie jeździ, ale wiadomo jak za małe ciśnienie  to wzmacniacz długo nie podziała.
    • Przez rafal13113
      witam
      mam takie pytanie do czego służy mikropompa w dużym ursusie i jakie mogą być objawy jeśli będzie ona nie sprawna
    • Przez Maciekkkk
      Witam, przy podnoszeniu podnośnikiem pompa strasznie wyje,jak załączam rozdzielacz by uruchomić ladowacz wyje jeszcze głośniej. Nawet jak nic nie jest używane to słychać jak warczy ale ciszej. I strasznie wolno mi opuszcza i w pewnym momencie się potrafi zaciac ale powolutku i jakoś opuści. Pomoże ktoś bo jak już głupieje z tą 9-setką