Skocz do zawartości
killler89

Kupię klamke (mechanizm) uchyłu lewej szyby bocznejRenault 95.14 TX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
killler89    0

witam jak w temacie zanabede najchetniej klamke wraz z kompletem mocowan ale sama klamke tez chetnie kupie. oferty tylko na pw lub tel 691 826 925

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomek9a1
      Witam chciałbym się dowiedzieć jak powinna być zamocowana tylna dolna szyba. Mój ursus był kupiony bez tej szyby a chciałbym ją założyć tylko nie wiem jak bo niema tam żadnej ramki . Jak by ktoś miał fotki jak to jest zbudowane. Z góry dziękuje
    • Przez krystek1992
      Proszę o podanie mi wymiarów do górnej szyby drzwi od Zetora 7245. Kabina tzw. mała, wysoki dach. Kupiłem już 2 szyby i okazały się za małe. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
    • Przez manYki
      witam. wybilem szybe w dzwiach traktora i i mam autokasko standard. czy nalezy mi sie zwrot w takiej sytuacji???
    • Przez michalszm
      Witam:) poszukuję szyby tylnej do ciągnika Massey Ferguson 6120? Może ma ktoś taką do sprzedania albo wie gdzie mogę takową tanio zakupić. Najlepiej jakby była używana. Nie musi być zielona jak oryginalna, aby szyba:)
      Pozdrawiam:)
    • Przez pawel03
      Witam Forumowiczów.
      poszukuje prawiej szyby drzwi do swojego lambo. patrzylem po różnych sklepach i cena oscyluje w granicach 1100 - 1400 zł. mam pomysł na plekse ale nie wiem czy to wypali. jak sądzicie czy to dobry pomysł czy lepiej dołożyć i kupić jakąś prawdziwą szybę? jakieś rady gdzie szukać żeby cos taniej znależć?
      Pozdrawiam