Skocz do zawartości
Zet7211MF6140

Zetor 7211. Jak założyć osobną pompe hydrauliki z koła pasowego ?

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor

Witam. Chodzi mi po głowie taki pomysł aby założyć pompę do przody znaczy z koła pasowego i co mi by było potrzenbe do tego? I jaka pompa była by najlepsza? Chciłabym do niej podłączyć zasilanie tura.

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    100

nawet od ostrowka  po lekkich przerobkach pasuje-tak mialem fabrycznie zalozona zamiast tej w tylnym moscie, tyle ze to fabryka przerabiala wiec bedzie problem z czesciami bo chyba zrobili nie wiecej niz kilkaset sztuk,

naped byl z przykreconego dekla na kole pasowym poprzez szprzeglo klowe[wymiana paska to byl wyczyn wielogodzinny] pompa-lewa-byla przykrecona na blachach ,miejsca bylo dosc pod ta pokrywa z tworzywa, do tego groby waz zasilajacy ze skrzyni w miejscu filtra magnetycznego i powrot do mostu -mysle ze szkoda czasu i atlasu na takie wynalazki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję

• Przez toros
      witam czym obciac szybe  w ciagniku 
    • Przez Sebian99
      Witam wszystkich...
      Przeszukałem forum,ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.Mianowicie,zna ktoś może dobrego fachowca od napraw i wszelkich modów w starszych Zetorach z woj.łódzkiego?Generalnie chodzi o dołożenie przedniego napędu.Będę wdzięczny za info!
    • Przez przemo5040
      Myślę nad założeniem do zetora 5011 tura tylko nie wiem czy będzie sobie dawał rade z nim. (Jak z uszkodzeniami przedniej ośki itp.) Dodam że będzie musiał podnosić belki po ok -/+ 600 kg . Z góry dzięki za odpowiedzi  
    • Przez drajwer12
      Witam co sądzicie o zamontowaniu przedniego napędu do 70 11 od 70 45 mam dostępny kompletny napęd z kołami i z wałem i przystawką i nie wiem co robić czy kupić i założyć jak myślicie będzie to grało czy może skrzynia nie wytrzyma. A i jeszcze jedno jak jest włącza przedni napęd przy 70 45 bo nie wiem.