Zaloguj się, aby obserwować  
Jurasik

Montaż napędu Ursus C-385

Polecane posty

Jurasik    9

Witam Panów,potrzebowałbym kilku informacji odnośnie montażu przedniego napędu do C-385,albo chociaż skany z książki obsługi ponieważ nie wiem do końca jak działa sprzęgło przedniego napędu z czym ono się styka w tylnym moście że się kręci :/ 

Oczywiście wiem że trzeba założyć do tylnego mostu odpowiednie koła zębate ale nie znam działania tego mechanizmu,jeżeli któryś z Panów miał już z tym do czynienia miło by było jak by mi to jakoś wytłumaczył na chłopski rozum :)

Pozdrawiam :)

Edytowano przez Jurasik

Wiadomość z agroFakt.pl

Daniels28    15

przednich i tylnych. Trzeba dbrac takie tryby, aby przy wlaczonym przednim napedzie oba napedy sie zgrywaly. Dla kol 18.4/34 tyl i12.4/24 przod potrzebne sa 3 tryby: 27 45 i 32 zebow.

Jurasik    9

Dzięki za pomoc kolego :D
Ale i tak książkę trzeba kupić bo ojciec gdzieś podział a bez niej to uja zrobię

Heh akurat mamy na tyle 18.4/34,więc teraz dobrać tylko przodek z oponkami 12.4/24 i odpowiednie zębatki 

A możesz mi jeszcze powiedzieć czy idą do tych zębatek łożyska,uszczelki i gdzie te części kupowałeś bo znalazłem wszystkie zębatki które podałeś na stronie JackaMocnego 

Edytowano przez Jurasik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez denis914
      posiada ktoś tabelę kół zębatych w moście do przedniego napędu do kół jezdnych
    • Przez seba836
      Witam w moim ursusie od jakiegoś czasu nie działają hamulce, dźwignia jest miękka nawet nawet przy pompowaniu. Wymieniłem pompę z lewej bo się lekko pociła, ale nic to nie dało przy odpowietrzaniu z lewego koła nie leci płyn.
    • Przez Jasio88
      Jak i gdzie powinna być założona sprężyna gazu? Tu przy pedale w jaki sposób? Czy przy dzwigienkach?

• Przez carlos922pac
      Witam koledzy rolnicy. Mój ojciec boryka się z pewnym problemem. Od kilku lat posiada ursusa 912 ,gdy go kupił wałek wom radził sobie jako tako pod obciążeniem. Rok temu wymienił tarczki na nowe, wymienił też mikro pompkę chodziło ok przez kilka miesięcy . Wiosną tego roku wymienił tarcze na nowe po 2 miesiącach problem wrócił . Możecie mi podpowiedzieć co jest przyczyną tak szybkiego wyrobienia podzespołów ? 
    • Przez kamil5421
      Witam. Mam pytanie czy podczas wymiany samej końcówki walka wom w ursusie 914 trzeba wyciągać cały kosz sprzęgłowy czy końcówka wyjdzie sama bez wyciągania kosza i spuszczania oleju? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj