Skocz do zawartości
News
RafaSzymanik

Potrzebny elektryk do EHR Renault Ares 610RX z Lubelskiego.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Potrzebuję namiary na dobrego elektryka z Lubelskiego okolice Biłgoraja. Problem polega na tym że jak podnośnik jest opuszczony i da się przycisk na pozycję naturalną to podnosi się bardzo wolno i pompa strasznie jęczy, jak da się w górę to też podnosi i również pompa jęczy. Jak znacie kogoś to dajcie jakieś namiary bo koledze traktor potrzebny a nie ma jak robić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RenaultAres550rx
      Witam Tak jak w tytule potrzebuję rozpiski Bezpieczników który od czego jest do MF 6485 Silnik SISU Jesli  ktoś by miał bardzo bym był wdzięczny za Pomoc
    • Przez Robert1414
      Witam. Tematów było sporo, ale brak opini na dzień dzisiejszy, a więc jako tester diagnostyczny polecacie do ciągników rolniczych? Pozdrawiam
    • Przez st6
      witam mam pytanie czy ma może ktoś instrukcję obsługi od sterownika chłodni alfa laval agri te 92 ponieważ nie wiem jak ustawić temperaturę automatycznego  włączania chłodni z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje
    • Przez Batiksorpl
      Witam, jestem nowym posiadaczem prasy john deere 572 i prosiłbym aby ktoś kto miał podobny problem lub wie o co chodzi sie wypowiedział. Mianowicie prasa podczas automatycznego owijania siatką( przy ustawionych niezależnie czy 2.5 obrotów czy nawet 5) owija tylko przez ok 2-3s co nawet nie daje pełnego owinięcia tylko kawałek. Podczas tego procesu wyskakuje stop i ikonka alarmu owijania siatką. Ponadto wyskakują błędy e401/e402. Zmuszony zrobić kawałek  owijałem manualnie( wysuwaniem i cofaniem ). Jeżeli chodzi o automatyczne owijanie sznurkiem to raczej ono działa ponieważ tylko sprawdzałem na sucho i trwa ok 10-15 s czyli tyle ile powinno przy tych ustawieniach. Co może byc nie tak? Nie nie wyskakuje ikonka akumulatora.
    • Przez ZetorPower
      Witam mam w opryskiwaczu własnie taki sterownik ale nie mam podświetlonego manometru i chciałbym go podświetlić w płytce sterownika są 4 wsówki męskie 2 to zasilanie płytki a 2 są wolne wie ktoś może do czego one są i czy można by tutaj podłączyc to podświetlenie a może one po to są ????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.