Polecane posty

NICCO    1

Witam mam problem ze swoim mf 6150, przestał działać podnośnik w ogóle nie świeci się nic na panelu ehr ani te dwie kontrolki od pozycjonowania ani dioda z ! nie podnosi anie nie opuszcza zarówno z kabiny jak i z błotnika, manualne podnoszenie działa tu przy kole pod spodem, sprawdzałem bezpieczniki zarówno te pod maska jak i w kabinie, są ok. chciałem dodać że i WOM się nie włącza. pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Sprawdź ładowanie ewentualnie czujnik pompy, nie świeci czerwona kontrolka? chyba że żarówka w kontrolce padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfx1423    0

Witam serdecznie. Też jestem posiadaczem mf 6150. Dziś mam ten sam problem co kolega nie działa mi EHR w środku nie podnosi podnośnika ale na błotnikach działa. Dodam jeszcze , że wczoraj wszystko działało. Proszę o pomoc ewentualne sugestie co mogło się wydarzyć. kontrolki nie świecą od podnoszenia do góry i na dół. Niestety nie mam schematu ani książki do niego więc jeśli koś wie i może pomóc to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian3p    24

Jeśli na panelu nie zapalają się żadne diody to nie dochodzi zasilanie, może być problem z kostką która podaje napięcie na EHR (często śniedzieją tam styki).

Jeśli z błotników działa, a nie można odblokować to może być problem z czujnikiem położenia, lub z panelem sterującym. Czy dioda diagnostyki (!) świeci się ciągłym światłem czy miga?


Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catia432    0

witam dzisiaj podczas pracy przestał działac podnosnik w mf 6150 nie wyswietlaja kontrolki ehr na błotnikach też nie działają przyciski prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2102    31
Mruga może czerwona dioda ta przy wykrzykniku? Jeśli tak to jest jakiś błąd i trzeba policzyć mrugnięcia i sprawdzić kod błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catia432    0

nie pali sie żadna kontrolka na panelu ta z wykrzyknikiem też nie wydaje mi sie że nie dochodzi napięcie bezpieczniki też wporzadku

 

Edytowano przez catia432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaszaPasza11   
Gość BaszaPasza11

A wom działa po załączeniu? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69
a patrzyłeś te bezpieczniki z przodu zaraz za przednim grilem koło akumulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pjofi    4
mam podobny problem jak koledzy i też wydaje mi sie ze nie dochodzi zasilanie na ehr bo nic się nie świeci. możecie mi powiedzieć gdzie znaleźć jakieś zasilanie ehr? jest jakieś awaryjne opuszczanie podnośnika? bo mam talerzowke podniesioną i chciałbym ja opuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catia432    0

możesz opuscic przy lewym tylnym kole jest elektrozawór na którym jest gumowa osłona trzeba ja wcisnąc to opusci

sprawdziłem bezpieczniki z przodu ok w kabinie też prąd do komputera pod prawym schodkiem dochodzi manualnie po wcisnieciu elektro zawora podnosi i opuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pjofi    4
U mnie problem rozwiązany. Po prawej stronie pod schodkami był przerwany przewód. Teraz wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catia432    0

pojawił sie nastepny problem wysiadły pół biegi tzn a b c d nie wyswietlają kontrolki żółw zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catia432    0

problem z półbiegami rozwiązany nie łączyła kostka od elektrozaworu podnosnik nadal nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catia432    0

usterka podnosnika usunieta nie łączyły białe  kostki doprowadzające prąd do podnosnika znajduja sie z prawej strony pod ponelem sterowania zeby sie do nich dostac trzeba zdjąć  tapicerke warto też sprawdzić bezpiecznik który sie tam znajduje 3 ampery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez karolox
      Witam, od pewnego czasu nie działa mi ogrzewanie w ciągniku massey ferrguson 3635 2013r. Przyjechał serwisant, i powiedział że trzeba zaworek wymienić co otwiera żeby płyn mógł iść na nagrzewnicę, (u góry w dachu) . Wymontowałem go, wymieniłem, i nadal nic, jak nie grzeje tak nie grzeje. Płyn ciągle uzupełniony do maksimum, dodam, że po zdjęciu węzy przy nagrzewnicy u góry wyleci z węza może kieliszek płynu, może nawet nie, i stąd moje pytanie, co może być powodem? Może miał ktoś już taki przypadek? Czy możliwe ze pompa nie daje ciśnienia żeby płyn mógł iść do nagrzewnicy do góry w dachu? Serwis nie umie pomóc, bądz nie chce, ręce opadają, zima jest a ogrzewania brak. Dodam, gdy ciągnik jest nagrzany prawidłowo. Możliiwe że są jakieś zaworki gdzieś, co nie przepuszczają płynu na nagrzewnicę? jeśli są, i ktoś miał taki problem, proszę o podpowiedz, z góry dziękuję  
    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez aga19892010
      Może ktoś z was wymieniał lub wie jak to zrobić-muszę wymienić rewers w mf 8140 ?nadmienię,że nie jeździ do przodu ,tylko wstecz-kupiłem uszkodzony -proszę o podpowiedzi ale tylko osób które naprawdę coś wiedzą a nie tylko domniemają,z góry dziękuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj