Skocz do zawartości
lukasz2014

Jak obsługiwać hektaromierz??

Polecane posty

lukasz2014    0

Witam

Stałem się posiadaczem sieczkarni CLAAS JAGUAR 695SL z 93 roku i nie mam pojęcia jak używać tego hektaromierza. Hektaromierz jest oryginalny ma na środku pokrętło które sie obraca do okoła, sa jeszcze jakieś przyciski 1/1 3/4 1/2 1/4 po naciśnięciu któregoś zapala się przy nim lampka. Czy ktoś posiada może jakąś intrukcje obsługi tego urzadzenia albo mogłby mi wytłumaczyć jak go używać i jak kasować aktualny przebieg który jest i tym podobne rzeczy.

Proszę o pomoc z góry dziekuję.

pozdrawiam

Jarekb20    1

Witam

Z tego co piszesz to jest taki sam hektaromierz jak w kombajnach zbożowych.

1(cała szerokość) 3/4szerokości 1/2 szerokości 1/4 szerokości. to sa szerokości robocze. W zależności ktą wciśniesz funkcje tyle bedzie liczył hektaromierz. Tylko musisz sprawdzić jaką masz szerokość ustawioną. pod tymkomputerkim powinna być taka dyskietka z otworem w środku którą sie nakłada na komputer i programuje. Musisz założyć tą dyskietke i pokrętło przekręcić na (... arbite) z niemieckiego praca:) i sprawdzić ile masz ustawione.

Pozdrawiam

prezes626    0

czesc to jest tak jak kolega pisal ze musisz miec ta czarna plytke z dziura na pokretlo i tam ustawiasz w zaleznosci jaki masz heder na ile rzedow ja mam ustawione na 4 rzedowy i pod kabajnem jest taki wylacznik ktory ma byc przypiety na sprerzynie do hedera i musisz popatrzec czyjak bedziesz podnosil heder to ten wylocznik sie calkiem cofnie bo jesli bedzie zle ustawiony to moze liczyc hektary caly czas . a ten wlacznik powinien byc po lewej stronie przykrecony do podlogi kolo szybkicz zlaczy do otwierania chedera na 6 rzedow w razie czego pisz

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość