Skocz do zawartości
tomek2201

JD 5075E wolny spływ oleju

Polecane posty

tomek2201    3

Witam. Chciałbym zrobić wolny spływ oleju. Nie bardzo wiem gdzie najlepiej zrobić spływ oleju do skrzyni? Proszę o jakieś zdjęcia jeśli ktoś ma to zrobione.

tomek2201    3

też o tym myślałem ale tam nie ma żadnego gwintu żeby wąż przykręcić tylko taka zakrętka. Nie ma nikogo na forum która ten ciągnik i to robił?

Wiadomość z agroFakt.pl

johniy861    13

powinna byc z tylu ciągnika na wysokości górnego zaczepu śruba wkręcona w obudowe tylnego mostu- tam masz możliwość założenia wolnego spływu

krystek1992    4

Jeśli masz wolne gniazdo to podłącz pod gniazdo i daj dźwignie na pływający. Obejdzie się bez osobnego gniazda do wolnego spływu no chyba że nie masz już wolnych gniazd. :) To wtedy kombinuj :)

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

... walczą dzielnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Deny
      Witam !
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć opinii forumowiczów na temat tych ciągników..
      Czy mógłby mi ktoś doradzić który z nich wybrać ? Zastanawiam się nad modelami 6115M i 6105R , tylko nie wiem który wybrać ..
      Czy operatorzy , lub ludzie którzy czytali troche o tych ciągnikach mogli by o nich coś powiedzieć ?
      Interesuje mnie , cena (również cena poszczególnych elementów wyposażenia) , spalanie w pracach ciężkich/lekkich i to czy tę ciągnik jest po prostu warty tej ceny , i nie postawić na inną markę
    • Przez Majkelo
      Witam!!!
      Panowie nosze się z ewentualnym zakupem JOHN DEERE 6105RC Prosze o opinie na temat tego modelu, WADY , ZALETY, wyceny dealerów oraz wszelkiego rodzaju inne cenne informacje.
      Jesli są rez tutaj użytkownicy 6105MC to rowniez prosze o wziecie udziału w dyskucji.
      ...a moze lepiej kupic 6095RC/MC i pozniej jak będzie mało to podciągnac go na   ????
      Pozdrawiam.
    • Przez feliksio
      Witam, potrzebuję porady odnośnie wyboru obciążnika na przedni TUZ do ciągnika John Deere 6145R. Najcięższą maszyną jaką będzie dźwigał to agregat uprawowo siewny aktywny talerzowy ze skrzynią 750kg, waga zestawu to 2700kg z pełnym zasypem. Chciałbym żeby pracować na rozłożonym hydropaku tak by nie podnosiło przodu ciągnika. Na uwadze mam obciążnika żeliwny o wadze 1400 lub 1200kg. Myślę że 1400kg będzie 100% ok ale może wystarczył by 1200? Wtedy nie było by tak dużego nacisku na przednią oś, tym bardziej że przy pracy z pługiem (1600kg) wystarczył by 1200. Dylemat...
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.

• Przez Mateuszek12
      Witam pomoze ktos zakupilem john deere 6910S i niewiem jak sie zalancza przedni naped i blokady Z gury dzieki. I wyswieta sie jeszcze jakis blat i niewiem od czego