Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid777

Czy warto kupic tego zetora?

Polecane posty

Dawid777    0
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B98841 czy warto go kupic? Czy cena jest przystępna? Czy lepiej kupic 7745? Wiem że są podobne tematy ale chciałem to zebrac do kupy zeby się nie pytac w każdym po trochu ;)

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimar1999    0

on chyba miał dokładany napęd, nie wiem czemu pisze że jest w oryginale jak nie jest ;) ja bym wolał właśnie ten niż 7745, cena troche wysoka bo w oryginale to on nie miał napędu. W mojej wiosce gościu który w swoim 8111 założył napęd zaczął narzekać na niego, że mu olej gdzieś leci czy coś i jeszcze miał w nim jakieś problemy... a stan widać że dobry, opony ok, tylko nie wieże że aby ma 4000mtg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Na tabliczce znamionowej niby 8540 a może naklejki tylko od 8520?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimar1999    0

jak na tabliczce 8540 to raczej jest oryginał, mógł mięć całą maske założoną od 8520. Ja wszystko sprawne to warto go wziąść, ale pogadaj z właścicielem o tych mtg bo nie wierze w to że ma tylko 4000tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Szkoda ze fotki są jak ciągnik jest zasypany śniegiem , jeśli jest w dobrym stanie tak jak sprzedawca pisze to warto bo cena nie jest wygórowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A jaki waszym zdaniem powinnem miec osprzęt zeby się opłacało? Ziemia 4-6 wiosną mokra latem sucha glina 20ha.


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Jak dla mnie to ten Zetor miał dokładany przodek... po pierwsze nie ma przednich błotników (myśle że orginalnie były), maska jest od 8520 i tylne koła ma pewnie (z tego co widze) 34R a montowane one byłby chyba w 8520 :)

 

Osprzęt do niego, rozumiem że chodzi Ci o maszyny: pług itd... ;)

Pług... najlepiej jakiś lekki obrotowy 4-skibowy, dobrym rozwiązaniem byłby lemken opal 110...

Jakiś agregat uprawowy lub lepsze rozwiązanie przed agregatem aktywnym-kultywator... 4,2 do 5m max ;)

Agregat aktywny 2,5 metrowy z siewnikiem...

Przyczepki jakie masz...powinien każdą rolniczą uciągnąć :)

reszty chyba nie musze pisać bo domyślam sie że ma być to główny ciągnik w gospodarstwie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

No nie wiem. Ale popatrz dokładnie na niego bo tez miałem kupować niby Zetora 8045 z 86r a jak przyszło co do czego to okazało się że to Ursus C- 3110 z około 73 r za 30 000 zł... Nie ciekawie i nie wziąłem go bo za drogo i w konia chcieli nas zrobić w komisie...


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

No to ja mam "troche" za mały sprzęt do niego a mianowicie: gruber 9 łap http://www.agrofoto.pl/forum/Rabe-werk-image123864.html kultywator 2.7m siewnik 2.7m, rozrzutnik dwu-osiowy, anna ziemniaczana, pług krone donald rex 4x45cm odkładnica teraz jeszcze bym pomyślał nad kompaktową broną talerzową 2.7m nową ale czy sie opłaca spioł bym ją z siewnikiem ;)

a opony ma 18.4.r34 taki jak model 4x4


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

Sprzęty masz do niego niezłe,leciutko mu z nimi będzie ale lepiej jak lżej niż ciężko ale polecam zetorka mam takiego samego ale podrasowanego na 100km ciągnie pługi akpil 5 agregat agro-masz 3,6m itp. ale polecam go bo cena jest niezła.

Ale niema co porównywać do 7745.To jak maluch i mercedes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

ja też bym Ci go polecał ... a w orinale myśle że chodziło oto że ma orinalny lakier ...


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Koleś wstawił nowe zdjecia http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B98841 :D Ile moge mu dopłacic żeby mi się opłacała zamiana na 7211 z 89' roku 7tys mtg? Stan oceniam na bdb


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej z nim musiał byś się dogadać ile chce dopłaty jeśli istnieje możliwość zamiany. Ale jeśli to handlarz to lepiej sprzedaj rolnikowi swojego zetora po dobrej cenie i kup tamtego.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

I tu własnie może byc problem bo nie wiem jak u was ale u mnie martwy sezon :D nikt nic nie kupuje tylko wszyscy siedzą cicho. On mówił coś o 20tys dopłaty do mojego. Ile moge mu dopłacic żeby i mi się opłacało? I co sądzicie po tych nowych fotkach?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian2    17

A jak u niego ze wzmacniaczem momentu.To samo co np. w C 385 czy coś w typie biegów pod obciążeniem.


-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

No ciągnik jest ładny na fotkach spróbuj może jeszcze coś utargować z tych 20 tys. Zawsze będzie 4X4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A co to za różnica z tymi zwolnicami? :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Odświeżam temat, bo zetor jeszcze nie sprzedany, a mi dochodzi dodatkowy przypływ gotówki :) I nie wiem co robic wprawdzie mój 7211 z 89roku 7tys mtg jest sprawdzony no, ale mam troche większe sprzęty i ten chodził by mi w pługu 4x45 gruberku i uprawowo siewnym 2.7 tylko się troche boje :Dhttp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B123443

Niby w kabinie nie poździerany ani nic, ale jest sprowadzony :)http://www.agrofoto.pl/forum/Rabewerk-image140681.html mój gruber http://www.agrofoto.pl/forum/Zetor-7211-image129445.html mój pług tylko jest jeszcze jedna skiba http://www.agrofoto.pl/forum/Zetor-7211-image127244.html mój kultywator i jeszcze link do zdjęc tego zetka :)http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B98841


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Zaraz po dopłatach mam zamiar go kupic :) Mam takie pytanko, co to za przycisk na słupku kabiny (ten żółty)? No i na co zwrócic uwage przy zakupie? Bo jak nie tego to innego kupie :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekk310    1

ten żółty to od dźwigania podnośnika np. w orce ustawiasz sobie wajchą głębokość a dźwigasz za pomocą przycisku

 

Sprawdź czy skrzynia biegów i sprzęgło dobrze pracują i czy działa wzmacniacz momentu (jeśli ma) sprawdź czy orbitrol nie cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Jeździłem nim i wydaje się wszystko dobrze, tylko mam takie pytania: Czy spotkał się ktoś z was z licznikiem elektronicznym w zetorze? I jak tam załącza się 4x4 i blokade mechanizmu różnicowego? I jeszcze jeśli chodzi o ten żółty przycisk to on jest w kabinie i na zewnątrz na błotniku, czyli można sterowac podnośnikiem też z zewnątrz? :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

zapewne jest to tak zwany EHR- elektro hydrauliczne sterowanie podnosnikiem... przydatna rzecz.. tak można sterować podnośnikiem z kabiny jak i z zewnątrz ciągnika np. przy podczepianiu maszyny nie trzeba latac jak głupi..... aczkolwiek 11tyś eur jak dla mnie na taki ciągnik to zdecydowanie za dużo... ale to tylko moja skromna opinia...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A do czego służy ta wajha podobna do tej od półbiegów pod kierownicą? I niektórzy mówili że siadają w nich jakieś pompki sprzęgłowe :) Jakie są objawy?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj