Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez hary6400
      Mam mala ladowarke weidemann rok 95 posiada ona silnik Mitsubishi, czy ma może ktoś dostep do części do takiej maszyny? Głównie chodzi mi o glowice silnik jest 4 cylindrowy
    • Przez marcin13139
      Jaką ładowarkę przegubową wybrać  avant czy weidemann ?? chodzi o maszynę do 50 tyś PLN    avant byłby pewnie trochę nowszy czyli około roku produkcji 2008 a weidemann 2000 rok <sprawdzając ceny na allegro>.  Którą maszynę lepiej wybrać? chodzi o pracę przy usuwaniu obornika i przywożeniu kiszonki dla stado około 30 krów mlecznych. Chciałbym żeby to był zakup na kilka ładnych lat a nie na jeden sezon..
    • Przez Rebel21
      Witam prosze o pomoc gdyz odpaliłem dziś ładowarke ruszyłem ok 100 m i nagle staneła w miejscu i migaja kontrolki na jojstyku jakby była na hamulcu ale od hamulca kontrolka gasnie hmmm co mogło sie stać  miał ktoś takie zdarzenie prosze pilna pomoc.
    • Przez l00ki
      Witam. Posiadam ładowarke Weidemann 3002. Mam problem z silnikiem a ponieważ ładowarka dzień dnia jest potrzebna w gospodarstwie ważne jest żeby silnik był sprawny. W mojej niestety nie jest Mam silnik Mitsubishi 4DQ5 i prawdopodobnie pękniętą głowice . i najlepiej chciałbym go wymienić na inny sprawny. Kiedyś w ogłoszeniach pare tych silników było a teraz trudno jakiś spotkać. W głowie zrodził sie pomysł żeby wymienić go na inny, poszukałem, poczytałem i wywnioskowałem ze w tych ładowarkach często znajduje się silnik Perkins. I tu moje pytanie jaki to może być model silnika i czy niezbędne będą jakies przeróbki przy wymianie silnika z Mitsu na Perkins ? Czy posiada ktoś jakis katalog do ładowarki 3002 z opisanym silnikiem, napędem i pompami ? Pozdrawiam
    • Przez LukaPro
      Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac )))
      Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.