Skocz do zawartości

Polecane posty

Skoczek1994    36

Zdaję sobie z tego sprawę nie raz owijało sie do 23, nawet i później. Lecz u mnie na szczęście na razie jest jeszcze ekipa do pomocy :)

wodnik_1974    0

Hejka. Nie zakladam nowego tematu wiec pisze tu. Mam pytanie odnosnie pras zwijanych czy sa robiace krutsze bele jakiej firmy bo szukam takiej do jednego metra nie chodzi o srednice oczywiscie.

Bananek    11
Napisano (edytowany)

Hejka. Nie zakladam nowego tematu wiec pisze tu. Mam pytanie odnosnie pras zwijanych czy sa robiace krutsze bele jakiej firmy bo szukam takiej do jednego metra nie chodzi o srednice oczywiscie.

ja mam prasę Rivierre Casalis 115, która robi nawet 70cm średnicy. Do 150cm lub 160cm, nie pamiętam dokładnie. Powiem Ci, że bele małe nie dają się owinąć niczym, bo w żadnej owijarce folii nie da się opuścić tak nisko. 

Edytowano przez Bananek

Wiadomość z agroFakt.pl

wodnik_1974    0
Napisano (edytowany)

O wlasnie o cos takiego. Male bale dlugie do jednego metra a nie srednicy jak juz wspomnialem. Tylko ze nieche nowej. Jakas starsza moze z zachodnich co robi krutsze bele niz typowa

Edytowano przez wodnik_1974

Bartek1012    0

Kupiłem owijarke Metal Facha i podczepiłem od razu do ciągnika i nie obraca stołu
po odłączeniu przewodów w zasilającym był olej a w powrocie nie

PRIMO    189

Przytrzymaj dłużej dźwignię żeby odpowietrzyć hydraulikę owijarki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Futrzak
      Ej jaką valtre powinienem wybrac na gospodarstwo 180 ha bo zamieżam kupic zastanawiam się nad seriami T/N/lub XM bo była by idealna do manewrowania w kurniku.Lecz nie wiem czy była by dobra w pracach polowych, bo transportu mam juz NewHollanda TL80A.Więc poszukuje ciągnika do prac polowych.pomóżcie z wyborm.
    • Przez Lampo55W
      Witam wszystkich:)
      W moim gospodarstwie nadszedł czas na wymiane popularnego Supra i tu moja wątpliwość co teraz kupić...posiadam około 55ha pod kose i usługi na które raczej wolałbym ostro nie iść, pola bez wzniesień a wydajności rózne, kombajn bedzie kosił tez rzepak.
      Najbliżej mi do
      DFa 5465 którego moge kupić za 300tys z wózkiem, stołem i sieczkarnią lepszą kabiną itp

Panowie sprzedawca powiedział mi ze jest on produkowany w Finlandi w fabryce Sampo a silnik ma Sisu a nie Deutza... Czy ten kombajn jest produktem DFa czy jest to napodobnej zasadzie jak Fendt i Laverda?? Czy Sampo to były dobre kombajny?

Jako alternatywe mam:
      DF 5485 silnik Sisu ale 190km +beben wstepny oraz zbiornik 1000l wiecej za 330tys netto
      Claasa Dominatora 150 za 317tys (bez stołu)
      Claasa Avero 240 za 380tys (też bez stołu)
      JD CWS 1470 350tys (bez stołu i wózka) tylko ze JD jest sporo wiekszy i z tego powodu raczej odpada
      Są jeszcze NH ale nie podobają mi sie za bardzo

Pomóżcie mi w wyborze
    • Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez wojtek900
      Witam wszystkich.
      Zastanawiam się nad kupnem używanego ciągnika Valtra. Moim celem jest taki z lat 95-02 nie nowszy. Zapotrzebowanie mocy max 120KM a najmniej 85 KM, głównie do transportu. Chciałbym się dowiedzieć jaki najlepiej wybrać i jak jest z awaryjnością w tych ciągnikach, jakie posiadają rozwiązania, przełożenia, elektronika, spalanie, jak to wygląda w kabinie, jak uciąg ?? A jeżeli nie Valtra to jaki najlepiej ekonomiczny ciągnik do transportu ?? Chciałbym żeby mi się to nie rozleciało zaraz.
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez radzio550
      Witam, mam zamiar kupić NH TC5050, ale nie wiem jakie heder do niego wziąć czy 3,9 czy 4,5 . Z góry dzięki ;]