Polecane posty

Skoczek1994    453

Zdaję sobie z tego sprawę nie raz owijało sie do 23, nawet i później. Lecz u mnie na szczęście na razie jest jeszcze ekipa do pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnik_1974    0

Hejka. Nie zakladam nowego tematu wiec pisze tu. Mam pytanie odnosnie pras zwijanych czy sa robiace krutsze bele jakiej firmy bo szukam takiej do jednego metra nie chodzi o srednice oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856

Hejka. Nie zakladam nowego tematu wiec pisze tu. Mam pytanie odnosnie pras zwijanych czy sa robiace krutsze bele jakiej firmy bo szukam takiej do jednego metra nie chodzi o srednice oczywiscie.

 

ja mam prasę Rivierre Casalis 115, która robi nawet 70cm średnicy. Do 150cm lub 160cm, nie pamiętam dokładnie. Powiem Ci, że bele małe nie dają się owinąć niczym, bo w żadnej owijarce folii nie da się opuścić tak nisko. 

Edytowano przez Bananek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnik_1974    0

O wlasnie o cos takiego. Male bale dlugie do jednego metra a nie srednicy jak juz wspomnialem. Tylko ze nieche nowej. Jakas starsza moze z zachodnich co robi krutsze bele niz typowa

Edytowano przez wodnik_1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kupiłem owijarke Metal Facha i podczepiłem od razu do ciągnika i nie obraca stołu
po odłączeniu przewodów w zasilającym był olej a w powrocie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Przytrzymaj dłużej dźwignię żeby odpowietrzyć hydraulikę owijarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurde ale ze mnie debil, dzięki ;)
Jak prawidłowo napiąć folie w Metal Fachu Z560?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomas103    2

Panowie czy ktoś wie czym się różnią owijarka Tosia od Tekli Sipmy poza ceną ? Po obejrzeniu tych owijarek mam wrażenie , że praktyczniem niczym się nie różnią w praktyce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez MichalFPol
      Witam. Jak w temacie. Sprzedam folię do sianokiszonki renomowanej marki SILOBALE. Folia biała lub zielona, na gilzie papierowej lub plastikowej.  Posiadam folie 500 mm oraz 750 mm. Cena uzależniona od ilość zamówienia i rodzaju gilzy. Proszę o kontakt email: michal.folpol@gmail.com lub tel. 510927148
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez roman099
      Witam potrzebuje pomocy w szczególności od znawców tematu zaczełem remont owijarki metal fach z560 a dokładnie wymiane łożysk stołu i chodzi o to że tam są takie do tych dwóch łożysk tak zwane osłona obsady łożyska z plastiku. Stare wyjełem włożyłem dwie nowy łożyska wchodzą wszystkie a dwóch tych plastików nie idzie włożyć bo nie mieszczą się pod stołem jest teraz za mało miejsca można powiedzieć żę opiera się prawie na samych łożyskach. co zrobić jest na to jakiś sposób??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj