News
Krzysztoflewandowski36

renault 133.14 olej do skrzyni

Polecane posty

Wojtek026    34

na stronie internetowej fuchsa masz na pewno zalecane oleje do modelu swojeho ciagnika jeśli decydujesz się na fuchsa to bardzo dobry wybór sam mam tylko te oleje w ciągnikach i samochodach polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez Rolnikzpas
      Witam, mam problem z moim Renaultem. Przy pierwszym odpaleniu pochodzi z 30 sekund po czym gaśnie. Przy kolejnym odpalaniu kręci z 3 sekundy, odpala i gaśnie po kilku sekundach. I tak w kółko. Co może być przyczyną? Proszę o szybką pomoc
    • Przez patryk1614ursus
      Witam. Zakupiłem ciągnik renault Ares. Sam przerzuca półbiegi. Nawet na biegu jałowym. 
    • Przez Domek96
      Witam mam problem z hamulcami nie hamują za pierwszym razem w Renault 75.14  z 1984 roku. Pompki wszystkie wymienione cylinderki też oraz przewody ,dopiero za 2,3 razem bierze koło a oba złączone pedały hamują naraz.Co jest nie tak co źle robię może w środku tarcze są do wymiany.
    • Przez pkszak
      Witam wszystkich. Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość. Szanowni Koledzy  mam taki problem... może dla wielu z was będzie to śmieszne no ale cóż..Kupiłem sobie Renault 891.4, nie działa w nim obrotomierz i klops... bo nie wiem gdzie zamocowany jest jego napęd -chodzi o tą przekładnię kątową...Linki też niestety nie ma, bo gdyby była to pewnie bym coś znalazł a tak,szukam,patrzę i nie widzę...Bardzo proszę o pomoc... i dokładne wskazanie miejsca gdzie ta przekładnia jest przykręcona.A licznik mam taki jak na zdjęciu.Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za podpowiedź.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj