Skocz do zawartości
specu

Koło napędowe młocarni MF 487

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koło
specu    0

Witam

Demontował ktoś te koło, jak poluzować pas dodam że regulacja obrotów nie działa. A jeżeli chodzi o tę sprenżyne to trzeba jakoś ją sciskać . Rozpadło się łożysko i koło dostało przekosu tak jakby te łożysko albo mocowanie wypadło z korpusu na zewnątrz . Będe wdzięczny za każde wskazówki co do rozbiórki i budowy tego mechanizmu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelus
      Witam . Znalazłem ciekawy ciągnik na jednym z ogloszeń https://www.olx.pl/oferta/mf-massey-ferguson-6255-brutto-CID757-IDrmcyW.html#ca0a4e1b9a
      Jakie wady , zalety ma model 6255 ?
      na co trzeba zwracać uwagę ?
      Czy były dwa rodzaje masek ? jedne modele mają prosta maskę a inne 6255 ścięte . 
      Będe wdzięczny za szczere informację . Pozdrawiam
    • Przez mlodywronki
      Witam. Przymierzam się do kupna kombajnu i stąd moja prośba. Jest ktoś może z okolic Wronek (Do 100km), kto posiada taki kombajn i chciałby podzielić się spostrzeżeniami na jego temat. Chętnie podjadę pogadać.
    • Przez Fridem
      Witam od niedawna jestem właścicielem kombajnu MF 36 RS niestety ten sprzet bedzie uzywał moj tata który nie za bardzo zna angielski.
      Jako iż Korbanek ani zaden serwis w Polsce nie posiada polskiego jezyka postanowiłem sam przetłumaczyć DATAVISION.
      Sprawy elektroniki oraz jak zczytać zawartośc komputera w kombajnie jest już dawno rozwiązana i aktualnie tłumacze komunikaty jednak niestety jest to język doś profesjonalny i tu prosze o pomoc.
      Poszukuje kogoś z nowym mf 38 - 40 co posiadają polski jezyk (lub chcieli by mieć wgrany taki język) abym mógł dojechać i odczytać komunikaty, albo kogoś kto pomoże mi tłumaczyc ręcznie komunikaty z angielskiego na polski.
      W niedługim czasie będe mógł zaoferowac wgrywanie polskiego jezyka do tych kombajnów.
      W razie pytań prosze o numery tel to zadzwonie zeby dogadać szczególy. Lub pisać na maila Fridem@o2.pl lub 668156067
    • Przez happygreenpl
      Witam, chciałem sie zapytać czy według was warto kupić teraz kombajn Massey Ferguson 487 z sieczkarnią za 12000 zł. Prosił bym o przedstawienie opinii przez ludzi którzy posiadają lub posiadali ten model kombajnu. Chciałbym wiedzieć na co zwrócić szczególną uwage podczas kupowania.
    • Przez matidi
      Siemka!!!!! Czy ktos z was spotkał sie z takim kombajnem co mozecie o nim powiedziec??