Skocz do zawartości
piotrc330

Jaki ciagnik na 30ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gosciu506    22

na 30ha fendy proponuja ile serwis będzie tego kosztował wymiany olejów i inne koszty

Zefir    13
Napisano (edytowany)

tam wymiana oleju to wzależności jaki olej lejesz do serwisu nie musisz prowadzić filtry wszystkie 300 zł ale ten od powietrza wymieniam co 5 lat bo go wystarczy dobrze przedmuchać a on   to 150 kosztuje . bynajmniej ja taki kupuje ale pewnie są zamienniki

Edytowano przez Zefir

piotrc330    1

Coś o ciągniku farmtrac 690dt ? Polski ciągnik dużo nie pali z tego co wiem a robote zrobi na 30 ha powinien wystarczyć ,prosze o opinie o tym ciągniku.

.

Wiadomość z agroFakt.pl

witam poszukuje ciągnika na 28 hektarów do 30 tyś zeby pociągnoł 4 skibowy pług ?????
myślałem nad Ursusem C-385
co o tym sądzicie?
mam 30 i mf 255 ale jest ciężko na tyle hektarów bo nabralem ziemi w dzierżawę. :£

pawelec1997    4

Ja na twoim miejscu wolał bym wziąć ciągnik z przednim napędem,a za tą kasę co masz można wybrać już coś ciekawego np.ursus c 385A,Ursus 914,Ursus 1014 albo coś z ciężkiej serii zetora,ewentualnie 6-tke.

daron64    106

Zależy jakie ma ziemie. Jedni małymi zetorkami ciągają 4skiby. Jak nie są zbyt lekkie to na 4skiby(zależy jeszcze jaki pług) to wypadałoby mieć chociaż 1014/10145 żeby jakoś ta robota szła. Tylko z ich zaporowymi z cenami te 30tys może i być malo. Ewentualnie z zachodu coś by się znalazło koło 30tys

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się