tobiaszek

TS110a nieznany komunikat traktor nie chce skręcać

Polecane posty

tobiaszek    0

witam panowie. w moim ts z 07r zacząl wyskakiwc komunikat taka jakby kropla w naczyniu. nie moge zrobic zdjecia bo znika po dwóch sekundach. razem z nim mruga zółta kontrolka. myslalem ze cos tam sobie nie laczy czy cos ale traktor przy nawrotkach grymasi. kierownica kreci sie lekko a kola nie skrecaja. olej w skrzyni praktycznie na ful zmieniany 200mtg temu razem z filtrami. nie wiem co robic a dzis ledwo zmiescilem sie na rondzie, bede wdzieczny za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Raczej nie szukasz podpowiedzi tylko kogoś kto ci go prawidłowo pomierzy i postawi diagnozę. bo jak tu się zaczną rozpisywać co to może być to powodzenia życzę.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

może ci orbitrol siadł , na zgaszonym kierownicą musi być ciężko kręcić albo i prawie wcale a koła razem się kręcą , a jak możesz kręcić kierownicą swobodnie na zgaszonym a koła nie drgną to orbitrol złom . Sprawdź jeszcze jak zachowuje się na zimnym i rozgrzanym oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobiaszek    0

na zgaszonym nie przekrecisz kierownica chocby nie wiem co. wydaje mi sie ze to problem pojawia sie po rozgrzaniu dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

No i się zaczyna powodzenia.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

to coś szwankuje z elektryką masz półbiegi dobrze działąją a i przedni napęd , przy pompie powinnien byc eletrozawór może nie styka coś i się rozłacza a wtedy świeci naczynie z olejem bo nie ma smarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

A to ja ci docinam? jak ci tylko napisałem jak to się rozwinie  spokojnie powodzenia juz nic nie pisze :)


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobiaszek    0

polbiegi i naped dzialaja normalnie . na filtrze jest taki jakby czujnik luzno wchodzi w obudowe. tyle narazie znalazlem. a przy tej pompie gdzie szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez adam1968z
      Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj