Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PiotrStaczak
      Witam. posiadam od 2 lat nowego New Hollanda TD5.95, Pojawił mi się dziś błąd 3842 i ikona oznaczająca " Defekt układu wydechowego, utrata mocy ciągnika". miał może kiedyś taki komunikat?

• Przez Mario81
      Witam. Tak jak w temacie po odpaleniu ciągnika nh t4 powerstar (zwykła pompa bez cr) mruga( nie zawsze) kontrolka od ciśnienia oleju w silniku. Gdy sie zgasi i odpali ponownie kontrolka gasnie. Ja i kilku znajomych co posiadaja ten ciagnik maja ten sam problem. Miał ktos z Was podobny przypadek i go rozwiazał? najpewniej chyba bedzie wkrecic zegar w miejsce czujnika oleju i zobaczy faktycznie jakie tam cisnienie jest
    • Przez Matey
      Witam, ostatnio zainteresowałem się marką NH i chciałbym się dowiedzieć od wszystkich użytkowników jak to z nimi naprawdę jest. Polacacie je/nie polacacie ich ? Chodzi mi własciwie o wszystkie modele Jak awaryjność, spalanie w róźnych pracach, a może ktoś się orientuje jak wypadają w porównaniu z JD ? Pozdrawiam
    • Przez pawel1991a
      Witam.
      potrzebuje opinii co do tego Ciagnika. Zastanawiam sie nad kupnem do nie zbyt ciężkich prac takich jak pryskanie itp.
      Pozdrawiam
    • Przez no1NEWHOLLANDno1
      Czesc
      Czy macie jakie kolwiek problemy ze swoimi maszynkami?
      Moim najwiekszym problemem jest dealer ;/ AGROS-Wrońscy..
      3tyg mi przywoza przewod do hamulcow,mimo ze 2razy byli i zly przywiezli..naprawde szlak mnie trafia..