Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Skiner
      Witam, poszukuję dolnego zaczepu polowego do Forda 7740, interesuje mnie średnica otworu w zaczepie, od jakiego innego modelu by pasował. Oraz poszukuje sworznia żeby dobrać ponieważ przy moim też tego brakuje.

Pozdrawiam
    • Przez Bezelix
      Witam wszystkich użytkowników

Mam taki problem posiadam ciągnik New Holland 7740 od 3 miesięcy stoi. Silnik działa wszystko działa bez zarzutu, lecz ciągnik nie jedzie na wyświetlaczu komputera wyświetla mi błędy E28 E22. Kupiłem książkę serwisową (niestety po angielsku) Dowiedziałem się o kalibracji sprzęgła, lecz nie mam pojęcia jak to zrobić w moim ciągniku odkąd go kupiłem (1.5 Roku) działał bez zarzutu po awarii i wymianie tarcz hamulcowych stanął i nikt nie potrafi mi pomóc.
    • Przez bamse86
      Witam 
      Calkiem nie dawno stalem sie posiadaczem Forda 4630 1992  mam w nim problem  czujnikiem poziomu paliwa. Po rozkreceniu licznika okazalo sie ze na plytce cujnika wszystko sie rusza to znaczy na pewno nie bedie dzialal w takim stanie . I tu nasowa sie pytanie czy mozna gdzies dostac tylko te czesc czy trzeba wymienic caly licznik ?
      Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie ogrzewania od momentu zakupu dmuchawa nie dziala czy przyczyna tego moze byc cos innego poza spaleniem sie silnika ? Mam tu na mysli jakies nane wady tego modelu
      Z gory dziekuje za pomoc 

P.S.
      Przepraszam za brak polskich znakow.

• Przez Sebastian567
      Witam mam problem posiadamy case i new holHolland w case aby radio działało trzeba przekręcić kluczyk a w new holland stacyjke włączyć powoduje to po dłuższym czasie rozładowanie bateri co mogę zrobić aby działało jak w case?
    • Przez Tom6830
      Mam problem jak ruszam do przodu to mi strasznie szarpie dwumas nowy 
      I dwa sprzęgła tarczowe za dwumasem też nowe do tyłu jest ok

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.