Skocz do zawartości
tobiaszek

TS110a nieznany komunikat traktor nie chce skręcać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tobiaszek    0

witam panowie. w moim ts z 07r zacząl wyskakiwc komunikat taka jakby kropla w naczyniu. nie moge zrobic zdjecia bo znika po dwóch sekundach. razem z nim mruga zółta kontrolka. myslalem ze cos tam sobie nie laczy czy cos ale traktor przy nawrotkach grymasi. kierownica kreci sie lekko a kola nie skrecaja. olej w skrzyni praktycznie na ful zmieniany 200mtg temu razem z filtrami. nie wiem co robic a dzis ledwo zmiescilem sie na rondzie, bede wdzieczny za podpowiedzi

mariusz(ZDUN)    165

Raczej nie szukasz podpowiedzi tylko kogoś kto ci go prawidłowo pomierzy i postawi diagnozę. bo jak tu się zaczną rozpisywać co to może być to powodzenia życzę.

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    62

może ci orbitrol siadł , na zgaszonym kierownicą musi być ciężko kręcić albo i prawie wcale a koła razem się kręcą , a jak możesz kręcić kierownicą swobodnie na zgaszonym a koła nie drgną to orbitrol złom . Sprawdź jeszcze jak zachowuje się na zimnym i rozgrzanym oleju

tobiaszek    0

na zgaszonym nie przekrecisz kierownica chocby nie wiem co. wydaje mi sie ze to problem pojawia sie po rozgrzaniu dopiero

tobiaszek    0

a czy na forum jest potrzebne docinanie? wydaje mi sie ze istnieje to po to zeby sobie pomagac

sebe1033    62

to coś szwankuje z elektryką masz półbiegi dobrze działąją a i przedni napęd , przy pompie powinnien byc eletrozawór może nie styka coś i się rozłacza a wtedy świeci naczynie z olejem bo nie ma smarowania

tobiaszek    0

polbiegi i naped dzialaja normalnie . na filtrze jest taki jakby czujnik luzno wchodzi w obudowe. tyle narazie znalazlem. a przy tej pompie gdzie szukac?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się