Skocz do zawartości
Kacperkuj-pom

talerzowka w ukladzie x strumyk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam czy da sie cos zrobi by talerzowka w ukladzie x nie robila bruzd ? Dodam ze z przodu ma
zewnetrzne talerze mniejsze a z tylu wewnetrzne mniejsze , zastanawiam sie czy zalozenie z tylu zewnetrznych talerzy mniejszycz by cos zmienilo

daron64    128

Bruzd na brzegach, czy chodzi Ci o to że na środku usypuje kopiec wzdłuż przejazdu?

Wiadomość z agroFakt.pl

Wojtek026    12

jak zechcesz szybciej jeździć to nie będzie równo na środku, jedyne wyjście wałek strunowy za talerzówką

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rex15
      Który agregat talerzowy polecacie najbardziej?
      1. mandam tal-c
      2. staltech u30
      3. tolmet astat 300
    • Przez tomaszek767
      Cześć. Szukam talerzówki do uprawy ścierniska po kukurydzy ziarnowej. Raczej produkt polski (zagraniczne za drogie ewentualnie używka). Szerokość 3 lub 4 metry/ Wał gumowy (będzie też używana do uprawy pod kukurydzę). Zależy mi na dobry cięciu i mieszaniu. 
    • Przez dejek
       Witam posiadam ciągniki case 4220 i faramll 75c czy ciągniki poradzą sobie z agregatem o szerokości 2.4 , 11łap? Można by odkręcić dwie skrajne łapy wtedy będzie miał 9 agragat marki rabe. 
    • Przez Rolnikix
      Witam
      Interesuje mnie zakup nowej brony talerzowej, firmę którą wybrałem po przeczytaniu wielu postów i wysłuchaniu wielu opinii użytkowników tychże maszyn jest Akpil - dosyć wysoka jakość za w miarę przystępna cenę.
      Teraz z kolei mam inny problem... Szukam brony która sprawdzi się na glebach lekkich(głownie 4b-5,czasami 6 klasa) w znacznej mierze kamienistych. Brona ta ma być również z wałem doprawiającym - strunowy, rurowy , strunowo-rurowy? Nie zdecydowałem się również w tej kwestii ...
      Innym aspektem jest ułożenie talerzy, czy lepiej patrząc na maszynę z góry wybrać tą, która ma ułożenie w kształcie litery X czy może ta która ma ułożenie talerzy w kształcie litery V?
      Czy to ma jakieś znaczenie? Jeśli tak to jakie?
      Jeszcze inną sprawą jest nacisk na talerz, brony zawieszane nacisk ten mają dosyć niski, a brony ciągnione są o wiele droższe i do tego w większości wypadków moc ciągnika którym dysponuję(105KM) nie pozwoli raczej na owocną współpracę brony talerzowej z tymże ciągnikiem.

Podaje link do strony maszyn marki akpil aby każdy mógł zobaczyć o czym ja właściwie piszę http://www.akpil.pl/pl/kategoria/42
    • Przez Przemek360Agro
      Witam chciałbym się zapytać posiadaczy takiej lub podobnej brony talerzowej jakiej ona jest firmy i ile waży. Nie ma na niej żadnej tabliczki. Ma 28 talerzy.