marcin14-90

Słoma i kłoski w zbiorniku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcin14-90    0

Witam, do zbiornika wpada słoma i kłoski ale tylko na nierównościach albo na rzadkim życie na innych uprawach nie zauważyłem. Sita są oba zamknięte, wiatr jest dobrze ustawiony bo innych śmieci nie ma. Może ma to znaczenie ale zmieniałem opony i założyłem większe 11.5, a może jeszcze gdzieś indziej wlatuje słoma?

Wiadomość z agroFakt.pl

marcin14-90    0

Sita w miarę dobre dolne wymieniane rok temu, podsiewacz też dobry. Gdzieś tam słoma się zatrzymuje między żaluzjami ale to chyba norma.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursusikc330m
      Witam rozbieram skrzynie biegów od bizona z056 pierwszy raz w życiu i mam problem jak wydostać mechanizm różnicowy i te obie półosie krótkie.Proszę o pomoc.
    • Przez mirek18
      Przy moim Bizonie pas trójdzielny przy wyłączaniu przesuwa do wewnątrz. Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem?
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 
    • Przez RolFarm40
      Witam Od dłuższego czasu mój bizon osiąga bardzo duże temperatury oleju. Widziałem u innych osób jak przekładają te chłodniczki oleju przed chłodnice wody. Chciałbym zrobić w swoim podobnie ale ogranicza mnie ta blacha wspawana w kratkę boczną. Czy ona jest konieczna aby układ chłodzenia poprawnie działał?? Jeszcze jedno pytanie, czy 2 chłodnice oleju mogą znajdować się w poziomie a nie w pionie?
    • Przez Rolniczek95
      Z wujkiem zastanawiamy się czy dało by się przerobić instalacje elektryczną w bizonie z 24v na 12v, co sądzicie, czy gra jest warta świeczki ?
    • Przez artursobczak8
      Witam, jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość, chciałbym dopytać jaką blachę wstawić na klepisko żeby nie zatykało młocarni, i ewentualnie ustawienie kierunku wiatru , Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.