Skocz do zawartości
News
bizonlukaszZ056

Opinie o pługu Euromasz obrotowy z odkładnicą typu kverneland-czy warto kupić?

Polecane posty

Jak w temacie prosiłbym o opinie na temat tego pługa, czy ktoś go posiada i pracuje nim lub czy widział jego prace. Przymierzam się do kupna pługa i tu pytanie czy wart jest uwagi, kusi ceną i odkładnice kvernelanda i stąd moje pytanie. Czekam na odpowiedzi :)

bolid20    45

Jak wchodzily do produkcji bylem zainteresowany. Po ogledzinach na zywo wyglada solidnie. Cena tez niezla. U mnie w galeri jest ten co ogladalem. Bylem nawet w fabryce i park maszynowy mieli niezly. Teraz wyszla lekka wersja jeszcze i ona by mi pasowala najbardziej

-----

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RU68
      Witam mam już jakiś czas pług pottinger servo 35 już coś zaorał ma jeszcze fabryczne lemiesze ale co dziwne lemiesze do wymiany - normalne lecz piersi i odkładnice też pytanie brzmi lemiesze takie dobre czy reszta do niczego części na jeden korpus dostępne prawie  tylko oryginały (brak zamienników )ale ich cena to nawet określenie horror jest słabe.Czy ktoś już  spotkał się z takim przypadkiem normalnie około 5-7 dobrych lemieszy wymiana piersi a po 15 lemieszach odkładnica  wiec przestrzegam innych naiwniaków że POTTINGER to coś nadzwyczajnego  .Jedno co muszę przyznać to na glinach i rędzinach gdzie inne pługi ryją ten jednak orze bez problemu i to jedyna zaleta ,ale musi być ustawiony odpowiednio a to już nie lada wyczyn  nawet serwisanci biorą dystans  
    • Przez witch
      Witam sprzedam pług z odkładnicami ażurowymi stan oraz podzespoły w bdb stanie rama 120x120x8 mm koło podporowe boczne zabezpieczenie śruboweprześwit pod ramą: 75 cm zmienna skokowo szerokość pracy: 35/40/45 cm na korpus regulacja pierwszej skiby przedpłużki nigdy nie używane jak nowe. . Więcej informacji na pw lub telefonicznie. Nie mam nic do ukrycia

• Przez patryk072
      Cześć, mam takie pytanie, chcę dokonać zakupy pługu, nie bardzo chciałbym wydawać dużo pieniędzy na zagraniczne pługi, mój budżet to około 30-32 brutto, myslałem o zakupie pługu Unia IBIS L 3+1 , znajomi wspominają również o pługach Agro - Maszu tutaj ceny są dużo niższe, pług ciągny będzie New Hollandem T5060 106km, dajcie znać jakiego najlepiej dokonać zakupu według was!
      Dzięki!
    • Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez peterson
      Cześć, 
      Sprawa wygląda następująco. Lemiesze w moim pługu Kverneland'a są już dosyć mocno zajechane, ale mam nadzieję, że przetrwają jeszcze trochę. Po sezonie są do wymiany na 100%, więc chcę Was zapytać czy może orientujecie się gdzie dostanę je w dobrej cenie ? Jakbyście chcieli zobaczyć w jakim są stanie to zamieszczam zdjęcie. Od razu mówię, że nie poszukuję czegoś z niskiej półki tylko z średniej.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.