Trafik

Lekki przeciek 6520 premium

Polecane posty

Trafik    0

Witam, pojawił mi się mały przeciek, który widoczny jest na załączonych zdjęciach, wymieniłem oringi i nieszczelność nadal nie ustąpiła. Miał ktoś podobny problem ?

post-8525-0-16124700-1502363079_thumb.jpg

post-8525-0-28597900-1502363095_thumb.jpg

Edytowano przez Trafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez Bercik92
      Witam. U mnie w agrofarmie od niedawna ubywa po trochu oleju 1mm na bagietce na kilkadziesiąt godzin. podejrzewam ze mam nieszczelna turbine  ponieważ podczas przyspieszania lub ruszania z miejsca i wydobywania się sadzy widać malą chmurke jasno niebieskiego dymu dodam że to się dzieje sporadycznie. ale najczęściej jak ciągnik jest obciążony czasami tez niebieski dymek pojawia się  podczas zapalania cieplego lub zimnego silnika (na zimnym jest wszystko ok a jak zgasi się i zapali to ten dymek się pojawia ale tez nie zawsze) może ktoś mi doradzi co i jak ?
    • Przez Kedzior12
      Witam. Swoje pytania kieruję głównie do posiadaczy ciągników Case 1056XL oraz pochodnych ciągników z tej serii jak i do mechaników:

      1.Czy jest możliwość, że olej hydrauliczny może przedostawać się do skrzyni biegów lub innego miejsca? (nie chodzi o zauważalny wyciek)

      2.Od czego jest filtr pod kabiną po lewej stronie ciągnika?
    • Przez MF3090
      Witam. Jakiś czas temu w moim MF 3090 nastąpiła awaria układu chłodzenia oleju silnikowego. W dużym skrócie olej silnikowy dostawał się do chłodnicy cieczy. jeżeli ktoś wie co mogę  z tym zrobić, czy da się to rozebrać w ogóle,  można to jakoś uszczelnić ?  dodam jeszcze że na czas pracy miałem ja odłączoną z obiegu oleju. dołączam fotkę tej chłodnicy. z góry dziękuję. 
    • Przez chojnik593
      Witam. Kupię ciągnik John Deere 6520,6620,6530 lub 6630 (proszę nie wysyłać ofert z OLX).
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj