dzony9203

Talerzówka do belarusa 920

Polecane posty

dzony9203    2

Witam. Planuje zakup talerzowki używanej do belarusa 920 (81 KM).
Czy lepiej brać unoszone czy ciagane oraz jaką szerokość?
Jakie modele polecacie i czy kupię cos do 5000 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Proponuję zakup ciąganej do 3m szerokość tyle dla rusa wystarczy , fajnie robi na polu talerzuwka w układzie V.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ja proponuję zawieszona ,agro masz 3 m smiga aż miło ale z wałem rurowym taką użytkowalem dwa sezony pozyczajac teraz mam zawieszana typu X 2,8 m z takim samym walem i daje rade bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony9203    2

A jak się ogólnie sprawdzają talerzowki zawieszane?
Przeglądąjac ogłoszenia jest ich większość. Dobrze wchodzą w ziemię itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Monika13
      Chce kupić  talerzówke do uprawy pozniwnej zboża kukurydzy i rzepaku. Zastanawiam się między pottingerem terradisc 3001 a kverneland Qualidisc farmer. Jakie są wasze opinie na temat tych maszyn? 
    • Przez dzony9203
      Witam wszystkich.
      Posiadam talerzówkę "ruską" ciąganą o szerokości roboczej ok 3 metrów. Jest ciągana belarusem 920.2 o mocy 81 KM. Mam pewien zapas mocy i myślę nad zastosowaniem czegoś do doprawiania co może być ciągane lub unoszone za talerzówką. Oczywiście ciężar i zapotrzebowanie mocy w granicach rozsądku.
      Piszę "coś" bo nie wiem co się stosuje.
      Proszę o wypowiedź osób mających wiedzę w tym temacie i doradzenie czy w ogóle warto się w to bawić.
      Pozdrawiam wszystkich. 
    • Przez 343
      Witam.Przymierzam się do zakupu talerzówki szerokość od 4 do 4,5 m  do 35 tys .Zastanawiam się jaką firmę wybrać sprzedawca poleca mi euro masz (pierwsze słyszę o tej firmie) ,ale jemu bardzo nie ufam bo to chyba wiadomo ,że każdy swoje będzie promować , rozważałem agro masza fajnie nawet to wygląda tylko nie wiem czy jakość poprawiła się jego mam agregat uprawowy z tej firmy 5 letni to stal słaba pęka i rozciąga się. Tyle tych firm jest do wyboru ,że nie wiem co wybrać ,może ktoś coś doradzi lub powie co ma i czy warto w to wchodzić.
    • Przez JOHNSTYJEK
      Witam wie ktoś może do czego to służy lub jak się to nazywa, Tata sprowadził to z Niemiec kilka lat temu za śmieszne pieniądze i nam to zalega a chcielibyśmy może to sprzedać



    • Przez michalnh
      Witam,
      Mam do sprzedania mocną i solidną talerzówkę Akpil szerokość robocza 3m, więcej informacji w ogłoszeniu pod linkiem:
      https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-brona-talerzowa-akpil-v-ka-3m-ciezka-mocna-jak-nowa-CID757-IDvFp55.html#919789e367
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj