Skocz do zawartości
Darwid123

Deutz fahr 6040 hts awaria sieczkarni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Darwid123    0

Witam posiadam kombajn deutz fahr 6040 hts i dzisiaj  niespodziewanie siadła mi sieczkarnia, porostu jak załączam maszyne  sieczkarnia nie reaguje, sprawdzaliśmy wszystkie  przewody są okej, paski tez okej,  na komputerze jedynie wyswietla się kontrolka za małe obroty sieczkarni ale ona wcale nie chodzi.  Ktos cos poradzi? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeron59
      Witam ostatnio w moim 3095 wyjełem jeden akulumator zeby go podładowac. po paru dniach odpaliłem ciagnik ale nie działa dynashift oraz nie palą sie kontrolki od przedniego napedu i wom .Prosze o pomoc
    • Przez czesio1612
      Witam, 
      Mam problem z siłownikami ładowacza od drugiej sekcji bo dziś po maksymalnym opuszczeniu 2 sekcji i podniesieniu ładowacza 1 sekcją ugięły mi się obydwa siłowniki od 2 sekcji... Nie wiem od czego i jak ale się tak stało, miał ktoś taki przypadek bo nie wiem czy po wymianie znów się tak nie pognie. Może być przyczyną to że tur jest już wysłużony i trochę "nie do końca prosty" w lato z mojej winy ugiął się jeden siłownik, a dziś na pusto bez osprzętu przy podnoszeniu wygięły sie dwa i mnie to trochę zdenerwowało.

dziś w taki sposób zgieły się dwa siłowniki. Ładowacz jest z zawad od Babińskiego t-305
    • Przez norbert19943p
      A więc od początku opisze mój problem. W trakcie pracy mam non stop zatkane sito otworowe ( to pod żaluzjowym ) kłusiami ( przeważnie pszenżyto ) i wtedy wszystko idzie w pole z kombajnu. Gdy zamknę żaluzje i wiatr na full do gra tylko trochę wyrzuca z tyłu, a gdy troszkę otworze żaluzje to syf leci do zbiornika, próbowałem wszystkiego i nie idzie dojść do ładu z tym, nie ma innej opcji tylko wiatr na full i zamknięte żaluzje, bywa to uciążliwe bo w lekkim zbożu typu owies są duże straty. pomóżcie co zrobić by było dobrze bo tu nie ma żadnej regulacji. Problem ten nastąpił przy pierwszym wyjeździe w pole, poprzedni sezon ideał. Doradźcie.
    • Przez Adek123rolnik
      Witam forumowicze, bardzo prosze o porade... mam wyciek w Reni-cieknie na laczeniu skrzyni I sprzegla (zalaczam zdjecie, oznaczone rozowa strzalka) myslalem ze poszedl uszczelniacz na walku sprzegla ale najciekawsze jest to ze nic nie kapie z "zawleczek" ktore sa zaraz pod sprzeglem... po popuszczeniu dekielka oznaczonego zielona strzalka wyciekal olej (zeszlo 20l I lecialo dalej) mysle ze tam oleju nie powinno byc bo nad tym dekielkiem jest dojscie do docisku sprzegla, jesli sie myle to mnie poprawcie... dodam ze cala akcja z wyciekiem na laczeniu skrzyni I sprzegla zaczela sie od wyniany oleju w skrzyni (starego bylo 35l wlalem swiezy 58l)

jutro wyjade w pole sprawdzic czy ze sprzeglem wszystko ok a puki co prosze o jakies porady...

Dlaczego cieknie olej (rozowa strzalka)?
      Co jest za dekielkiem (zielona strzalka)?
    • Przez Panasonic1
      Witam

Jestem nowy na forum. I zwracam się do was z prośbą o pomoc. Mam Forda 8240 lub jak kto woli new hollanda 8240. Długo jeździłem bez sprawnej klimy. Teraz zdecydowałem się ją uruchomić ale jest jedno ale. Po nabiciu za żadne skarby nie włącza się sprężarka nawet z zmostkowanym czujnikiem ciśnienia na rurce koło sprężarki.. Po podaniu napięcia na elektromagnes sprężarka działa. Wydaje mi się że po drodze jest jakiś przekaźnik. Bo koło parownika jest jakiś modół ale z niego wychodzą tylko cienkie przewody jak by od sterowania a do sprężarki już dużo grubszy. I czy ktoś wie może gdzie go szukać, albo mógłby podesłać jakiś schemat instalacji który pomógłby mi wkońcu to uruchomić.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.