Skocz do zawartości
News
Denis1997

Fendt Farmer 308 LS - problem z zwrotnicą

Polecane posty

Denis1997    0

Witam. Koledzy pomóżcie mi !

Mama problem, a dokładnie  nie mam pojęcia jak rozebrać zwrotnice. A bliżej przytaczając problem to jak zdemontować seger widoczny na zdjęciu ?

post-39970-0-13435700-1502292388_thumb.jpg

post-39970-0-24759800-1502292398_thumb.jpg

extrabyk    1632

Ten pierścień z dwoma otworami to jest coś w rodzaju nakrętki. Jeśli go odkręcisz to pierścień blokujący seger da się cofnąć i wtedy bez problemu zdejmiesz seger.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciek916
      koledzy ma problem z podawaniem siatki to znaczy owija się ona na gumowym walcu kombinowałem już  na wszelki sposoby myłem walec sypałem go talkiem bo mówili mi że siatka się może przyklejać  poluźniłem docisk walca stalowego bo jedynie on był inaczej wyregulowany niż podaje instrukcja ale teraz z hamulcem nie może pociągnąć siatki trzeba go ponieś na początku ma ktoś jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić i jaka siatka jest do nich najlepsza
    • Przez Grzegorz80
      Witam mam problem z manitou 845 nagle zginął gaz sprawdzałem linke i potencjometr na końcu linki i pomysły mi się skończyły pompa cata  chyba ze jest coś pomiędzy ,proszę jak ktoś coś wie o pomoc
    • Przez Eryk122
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 1056xl z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
    • Przez Galik
      Czy miał ktoś może problem z wymontowaniem widocznego na zdjęciach elementu który jest na wieloklinie.. Ściągaczem po polaniu WD 40  nie chce się zdjąć.

• Przez marcin21n
      witam mam kolejny problem z case. olej w skrzyni jest strasznie gorący po przejechaniu ok 15km. przewody od zalaczania przedniego napędu też. czy to tak ma być? pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.