Skocz do zawartości
News
dawid192

Renault Ares 720 RZ problem ze skrzynią

Polecane posty

dawid192    0

Witam,

Niedawno zakupiłem Renault 720 RZ i do tej pory wszystko było w porządku, od niedawna wystąpił problem ze skrzynią mianowicie pierwszy i trzeci bieg nie chce "wejść" chciałbym zaczerpnąć informacji co to za usterka i co może być jej przyczyną

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez haroldII
      Witam posiadam renault 630 rz ares i nie działa mi podnośnik ma kłódkę na wyświetlaczu ehr tce 10 mogę tylko podnieść i popuścić z błotników  jak można to odblokować ?
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie jakie macie swoje opinie o renault ares wszystkie modele.  Awaryjność, konfort pracy, awaryjność itp. Zainteresował mnie ten model https://www.otomoto.pl/oferta/renault-ares-566rz-traktor-rolniczy-4x4-ID6zyd3H.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx może miał ktoś doczynienia z tym modelem. bende wdzięczny za odp. Z góry dziękuje
    • Przez rafalek24
      Witam mam problem z biegiem mianowicie wyskakuje mi trzeci bieg na wstecznym Renia 113.14 skrzynia 12×12 .mój sąsiad ma terz renie i to samo 
    • Przez user88
      Witam.

Mam problem z napędem.
      Włącznik w kabinie wł/wył naped wiec ciśnienie i wszystko po drodze powinno byc ok.
      Przy małym obciążeniu przód wspomaga tylne koła, ale problem zaczyna sie  gdy zapieram o drzewo - na półsprzgle jeszcze widac, że przód chce krecic, ale po puszczeniu przednie koła i wał napedowy przeskakuja jakby omykał (coś po drodze  w przystawce lub skrzyni?).
      Po zdjęciu przystawki - wałek pośredni wałka WOM jest cały i ma luz na oko max 1 mm(za łożyskach igiełkowych)
      Wieniec na dzwonie ma luz dość spory na boki pod katem można go układać. Byłem u Agroszyszki bo mam niedaleko to dali mi taki pierścień który blokuje wieniec, żeby się nie zsunął, ale nie wiem jak to zdemontować...na prasie stawia opór.
      Jak się dobrze przyjrzę to widać, że na wieńcu na styku z koszem sa trochę wyrobione frezy - może to one przeskakują pod dużym obciążeniem, ale tarczki chyba szybciej by popuściły...

Prosze o sugestie i z góry dziekuje.
      Grzegorz

• Przez WiktorGorzaa
      Witam, posiada ktoś z was renault 110.54 banalne pytanie, zauważyłem tak jakby mały głośnik pod kierownica tam gdzie bezpieczniki w tym schowku, on powinien działać na zapłonie?